Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Talentas būti švelniai

2013-03-15

Kuri gi iš mūsų nesvajojo apie švelnias kojytes? Ir kuri gi iš mūsų nesvajojo, kad plaukeliai pažastyse neaugtų taip greitai? Tačiau ką davė gamta, tą jau davė. O mes, jei norime atrodyti dailiai, naikiname šiuos „darželius“. Vis dėl norėtųsi išvengti skausmo, įaugusių plaukelių ir sudirgusios odos.

Talentas būti švelniai

Visų pirma, nustatykite savo odos tipą. Be to, universalaus būdo šalinti plaukelius nuo įvairių kūno vietų, nėra. Todėl nusiteikite pasirinkti keletą jums priimtinų plaukelių šalinimo būdų.

Skutimas

Tai seniausias šalinimo būdas. Ir jis iš tikrųjų turi gana rimtų pliusų. Visų pirma, visiškai neskausminga procedūra. Antra, ji idealiai tinka ekstra situacijų metu: viens – ir baigta! Trečia, skutimas tinka beveik visoms kūno vietoms, išskyrus veidą. Taip pat nerekomenduojama skusti bikini zonos.

Tačiau šalia rimtų privalumų yra ir rimti minusai: jei pradedame skusti, tai reikia daryti reguliariai kas keletą dienų. O labai sausos odos skusti negalima, nes ji dar labiau traumuojama.

Skutimosi taisyklės: niekada neskusti sausos odos! Šiuo metu galima įsigyti specialiai moterims skutimosi priemonių. Be to, jas naudojant ir rezultatas išlygs ilgesnį laiką. Po skutimosi naudokite drėkinamąjį losjoną.

Depiliaciniai kremai

Kremai taip pat patenka į neskausmingų operacijų sąrašą. Kremai pirmauja lyginant su peiliukais: jie ne tik panaikina plaukelius nuo paviršiaus, bet ir paveikia juos 4 mm gylyje. Todėl glotnios kojos išlieka dar ilgiau – nuo 4 dienų iki 2 savaičių, priklausomai nuo plauko augimo greičio.

Kremą rinktis reikėtų pagal savo odos tipą. Yra kremų, tinkamų ir veido odai, ir bikini zonai. Jokiais būdais negalima vartoti pasibaigusios galiojimo kremo.

Po priemonės panaudojimo, ant odos gali likti tam tikras plaukelių kiekis. Nereikėtų naudoti antrąkart kremo arba jį išmesti. Paprasčiausiai likusius plaukelius ištraukite pincetu: plaukai dar nespėjo adaptuotis prie naujojo depiliavimo būdo. Su laiku jie nusiims vis lengviau ir jų liks vis mažiau.

Ir pagrindinė taisyklė: kaip ir su bet kokia chemine priemone, visų pirma išbandykite jį plonu sluoksniu ant delno arba alkūnės linkio. Sekite instrukcijas ir stebėkite odos reakcijas: jei oda paraudo, nedelsiant nuplaukite. Vadinasi, jums netinka šis depiliacijos būdas.

Epiliacija

Dažniausiai yra naudojami elektriniai epiliatoriai, kurie plaukelius šalina mechaniškai, todėl procedūra gana skausminga.

Gamintojai žada, kad plaukeliai po tokios procedūros ataugs po 2-3 savaičių, todėl ši priemonė yra gana patraukli. Jei neapsisprendžiate, ar reikia įsigyti epiliatorių, išbandykite tokį eksperimentą: paimkite paprastą pincetą ir pradėkite „ravėti“ kojų plaukelius. Jei nuo keleto timptelėjimų jums šiaušiasi plaukai, apie epiliatorių galite pamiršti.

O jei toks skausmas jums yra vienas juokas, tai problemų su įauginėjančiais plaukeliais tikrai neišvengsite. Todėl jei jau laikote rankoje epiliatorių, įsigykite ir gerą šveitiklį bei šiurkščią kempinę. Be to, epiliatoriai tinka tik kojoms, o štai pažastys ir bikini zona yra per jautrios tokiai procedūrai. Nėščiosioms, kurios turi problemų su odos uždegimais arba varikoze, šis depiliacijos būdas yra uždraustas.

Vaško juostelės

Depiliacija vašku arba specialiomis juostelėmis gana skausminga. Be to, reikia šaltakraujiškumo – juk juostelę reikia nuplėšti vienu staigiu judesiu. Teisybė, kad ilgai naudojant vaško procedūras, plaukeliai ataugs plonesni ir kiekvienąkart bus mažiau skausminga.

Vaško juosteles rekomenduojama gerai įšildyti tarp rankų. Išlyginti juostelę reiktų prieš plauką ir po 10 sekundžių staigiu judesiu šiek tiek prilaikant pačią juostelę, truktelėti. Pasitepkite prieš procedūrą toniku ir taip sumažinsite skausmą.

Pagrindinis depiliacijos vašku privalumas – oda išlieka glotni 3-4 savaites. Be to, vašką ar jo juosteles galima naudoti kelis kartus tos pačios procedūros metu. Dar vienas privalumas: vaškas pašalina ne tik plaukelius, bet ir apmirusių ląstelių viršutinį sluoksnį, todėl oda po procedūros tampa minkšta ir švelni. Po depiliacijos vašku rekomenduojama pasitepti raminamuoju ir drėkinamuoju kremu.

Depiliacija cukrumi

Ši technika sparčiai populiarėja ir atrasta iš naujo. Specialią depiliavimo cukraus pastą galima pasidaryti ir namuose. Tačiau šias paslaugas siūlo ir individualūs grožio specialistai, ir grožio salonai. Skirtingai nuo depiliacijos vašku, cukraus pasta yra tepama pagal plauko augimą. Be to, kadangi pasta sudaryta iš cukraus ir vandens, jos likučiai labai lengvai nusiplauna, skirtingai nuo vaško.

Oda išlieka glotni ir švelni, plaukeliai atauga po 2-4 savaičių, priklausomai nuo jų augimo greičio. Ir, ko gero, didžiausias privalumas – po depiliacijos cukrumi plaukeliai neįauginėja. Reikia pasakyti, kad šis būdas neskausmingiausias iš visų depiliacijos būdų, kai plaukeliai yra išraunami.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.