Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Šokoladas Jūsų grožiui

2011-10-09

Daugelį dešimtmečių žmonės tiesiog mėgavosi šokolado nuostabiu skoniu, teigdami, kad saldžioji plytelė pakelia nuotaiką. Galiausiai, XX amžiuje šokoladas įgavo dar daugiau funkcijų. Pirmiausia buvo pabrėžiama šokolado nauda sveikatai bei grožiui. Ypač pradėjo populiarėti procedūra, kurios metu kūnas tiesiog įvyniojamas į specialią plėvę su šokoladu – tai viena iš maloniausių ir kvapniausių grožio procedūrų.

Įrodyta, jog kakavos sviestas, kuris sudaro dalį šokolado, minkština ir maitina odą. Po šokolado procedūros, spuogai, paraudimai ilgainiui dingsta nuo odos, kadangi ji yra puikiai išvaloma bei sudrėkinama. Dėl šių puikių šokolado savybių, jo galima rasti kosmetinėse plaukų, odos priemonėse. Būtinai reikia pabrėžti, kad šis saldusis produktas stangrina ir jaunina odą. Jis puikiai tinka sausai bei senstančiai odai. O štai pačiose kakavos pupelėse yra gausu mineralinių druskų, fosforo, kalcio, geležies ir baltymų.

Šokoladas taip pat yra plačiai naudojamas kovojant su celiulitu. Dėl didelio teigiamo poveikio dažnai yra atliekama kūno įvyniojimo procedūra su šokoladu. Po tokios procedūros „apelsino žievelės“ efektas sumažėja. Šokolade yra kofeino, kuris padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą, gerina mikrocirkuliaciją, praturtina ląsteles deguonimi – visa tai padeda šalinti odos nelygumus, celiulitą.

Kūno įvyniojimas į šokoladą yra puiki procedūra dar ir dėl to, kad padeda įveikti nuovargį, dirglumą, gerina nuotaiką. Žinoma, šokoladas teikia naudą ne tik užteptas ant kūno – organizmui šokoladas naudingas ir iš vidaus. Jaučiantis blogai arba esant nuovargiui, rekomenduojama leisti sau suvalgyti šokolado. Jis tikrai pagerins Jūsų savijautą.

Kalbant plačiau apie kūno įvyniojimą į šokoladą, svarbu pabrėžti, kad šioje procedūroje nėra naudojamas pirktas parduotuvėje šokoladas, kuris paskui išlydomas ir tepamas ant kūno. Norint, kad šokoladas turėtų dar daugiau naudingųjų savybių, jis yra sumaišomas su įvairiausiomis naudingosiomis medžiagomis. Jei norite atsikratyto celiulito, tada labiausiai patariama į šokoladą įmaišyti dumblių mišinį, įdėti įvairių aliejų, augalų ekstraktų, parafino.

Prieš pradedant įvyniojimo procedūrą, reikėtų odą gerai nušveisti su šveitikliu, taip bus pašalinamos negyvos odos ląstelės ir šokolado poveikis pasijaus dar geriau. Ir galiausiai, jau ant švarios odos, galima tepti šokolado masę. Beje, dar būtinai reikia pabrėžti, kad kakavos pupelės, iš kurių yra gaminamas šokoladas, stiprina kraujagyslių sieneles ir gerina kraujotaką, o tai ir vėlgi labai prisideda prie kovos su celiulitu. Siekiant dar efektyvesnio rezultato, po šios procedūras patartina užsidėti juodojo šokolado kaukę su čili pipirais – tai dar labiau aktyvina kraujotaką bei netgi padeda skaidyti riebalus.

Jeigu siekiate tikrai gerų rezultatų, tokiu atveju, patartina išbandyti visą kursą, kuris susideda iš 6 – 7 procedūrų per mėnesį. Puiku yra dar ir tai, jog šią procedūrą galima atlikti įvairaus amžiaus moterims ir merginoms.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.