Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Revoliucija grožio pramonėje – lazerinės operacijos efektyvumas vienoje kremo dėžutėje

2013-11-14

Intensyvus gyvenimo tempas, dinamika, kurioje malonumus netrukus keičia rūpesčiai, palieka ne tik mums vieniems viduje jaučiamas žymes, bet ir kitiems matomus ženklus. Ir jei sakoma, kad viena kita raukšlelė vyrus puošia, ko gero, dažna moteris išgirdusi tokį komplimentą paraustų ne iš kuklumo, bet iš gėdos. Ir nors bėgantys metai negailestingai keičia mūsų vidų ir išorę, viena lieka nepakitę – noras atrodyti patraukliai.„L‘Oréal“ nuotr. / Andie MacDowell – „Revitalift Laser“ reklamos veidas

Todėl net ir desperatiški veiksmai bandant išlaikyti jaunystę ir grožį yra daugiau nei suprantami. Tačiau prancūzų grožio koncerno „L‘Oréal Paris“ mokslininkų dėka radikalias ir tūkstančius litų atsieinančias jaunystę veide atkuriančias priemones galima pamiršti, mat po septynerių metų darbo laboratorijose buvo sukurta šurmulį grožio pramonėje sukėlusi priešraukšlinė veido priežiūros priemonių linija „Revitalift Laser“, kurios veiksmingumas beveik prilygsta lazeriu atliekamoms veido korekcijoms.

Nors lygi ir stangri oda jau seniai nėra išskirtinai jaunystės požymis, o ir brandaus amžiaus moterų privalumas, norint užsitikrinti geriausią rezultatą vien tik raukšlių atsiradimą stabdančio kremo dažnai gali nepakakti, mat 40-etės oda reikalauja kitokios priežiūros nei ji yra reikalinga 20 metų merginai. Didelės išlaidos operacijoms, nemalonūs pojūčiai bei ilgas gijimas nesustabdo dailiosios lyties atstovių, nes tikslas pateisina priemones. Tačiau taip buvo iki šiol. Pasirodžius revoliucingai, net mokslininkus nustebinusiai „L‘Oréal Paris“ linijai „Revitalift Laser“ atsirado galimybė brangias, daug pastangų ir laiko kainuojančias priemones pakeisti kosmetiniais produktais.

Lazerinių veido korekcijų efektą kuria trys pagrindinės kremo „Revitalift Laser“ sudedamosios dalys: proksilanas, fragmentuota hialurono rūgštis ir lipohidroksi rūgštis. Priešingai nei daugelis kitų veido priežiūros priemonių, skirtų brandžiai odai, šis kremas prasiskverbia giliai po keliais odos sluoksniais ir veikia ją taip, lyg jums būtų atlikta lazerinė operacija, t.y. stabdomas raukšlių formavimasis, skatinama kolageno sintezė, mažinamos poros ir gerinamas odos stangrumas. Šį rezultatą galima pasiekti naudojant „Revitalift Laser“ dieninį kremą arba visą liniją, kurioje rasite giliai veikiantį serumą, sustiprinantį kremo poveikį, dieninį bei paakių kremą.

Revoliucingos priemonės efektyvumu turėjo progos įsitikinti 60 moterų, dalyvavusių 8 savaites trukusiame eksperimente. Vienai grupei moterų buvo atlikta lazerinė veido korekcija, tuo tarpu kitos du mėnesius du kartus per dieną naudojo dieninį kremą „Revitalift Laser“. Rezultatai buvo stulbinantys, nes praėjus vos 8 savaitėms tiek vienos, tiek kitos grupės moterų odos būklė ženkliai pagerėjo, t.y. sumažėjo raukšlių. Tolesni tyrimai taip pat davė teigiamus rezultatus: daugiau kaip 60 % moterų teigė, esą kremą malonu ir patogu naudoti, jis tolygiai pasiskirsto ir maloniai gaivina odą.

L‘Oréal Paris“ siūlo ne tik produktą, stabdantį odos senėjimą, tačiau ir galimybę nepriklausomai nuo moters amžiaus, pajamų ir gyvenimo būdo atrodyti vienodai žavingai, sveikai ir spindinčiai. Juk labai dažnai iki pasitikėjimo savo moteriškumu pritrūksta ne energijos, noro būti patrauklia ir viliojančia, o kiek kitokio atspindžio veidrodyje, kas kartu su „Revitalift Laser“ kremu šiandieną tapo daugiau nei įmanoma.

„Revitalift Laser“ kosmetikos priemonių linija

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.