Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Randai po jaunatvinių spuogų? Ne viskas prarasta!

2014-01-29

Kad inkštirų ir spuogų nevalia spaudyti - žino kiekviena paauglė. Tik ar žinojimas padeda to nedaryti? Kartais spuogas išdygsta taip ne laiku ir ne vietoje, kad rankos pačios tiesiasi jį spustelėti. O paskui tenka nerimastingai spėlioti: ar likęs randelis kada nors išnyks?

Randai po jaunatvinių spuogų? Ne viskas prarasta!

Jei jūsų odoje praėjus jaunatvinių spuogų pikui liko randelių - tikrai dar ne viskas prarasta. Net ir paprastomis naminėmis priemonėmis galima pasiekti puikių rezultatų: palyginti odą ir suteikti jai sveiko skaistumo!

1. Sveika mityba ir vanduo. Jei jūsų valgiaraštį sudarys tik sveiki maisto produktai ir nepamiršite išgerti reikiamo kiekio vandens - jaunatvinių spuogų mažės, galiausiai jie apskritai išnyks. Kartu su jais dings ir odą vagojantys smulkūs randeliai, likę po bėrimo. Taisyklinga mityba padeda įveikti infekcijas ir skatina odos atsinaujinimo procesus.

2. Vaistinės ožragės lapai ir sėklos. Pasigamink pastą iš ožragės lapų ir naudok ją kaip kaukę. Taip pat gali pavirinti ožragės sėklas, o po to, kai nuoviras atvės, nuvalyk juo veidą.

3. Sandalmedžio aliejus ir rožių vanduo. Šių dviejų komponentų kokteilis efektyviai padeda atsikratyti spuogelių paliktų randų. Švelniai patepkite veidą šiuo toniku ir palikite per naktį. Ryte nuplaukite šiltu vandeniu - skirtumą netruksite pastebėti.

4. Alavijo sultys. Alavijo sultys - nuo seno žinoma natūrali priemonė, padedanti lyginti odą. Reguliariai tepdama jomis veido odą ne tik palengvinsite randelių gijimą, bet ir apsisaugosite nuo jaunatvinių spuogų ateityje.

5. Ledo kubeliai. Įsukite 2-3 ledo kubelius į švelnios medvilnės servetėlę ir švelniai pavedžiokite ja po veidą 10-15 minučių. Tai vienas geriausių būdų uždegiminiams procesams odos paviršiuje, provokuojantiems jaunatvinių spuogų atsiradimą, numalšinti.

6. Alyvuogių aliejus. Alyvuogių aliejus - vienas vertingiausių produktų natūraliojoje kosmetikoje. Jis ne tik padeda nušviesinti senesnius randelius, bet ir išlygina odos tekstūrą. Kasdienis veido masažas su alyvuogių aliejumi švelnina, minkština ir lygina odą, padeda jai atsinaujinti.

7. Agurkas. Agurkų griežinėliai ant akių - namų kosmetologijos klasika. Agurkai ant akių dedami tam, kad atpalaiduotų įtampą ir nuramintų odą. To paties efekto pravartu siekti ir dedant juos ant odos - odai atsipalaidavus, nurimus uždegiminiams procesams, spuogai randasi lėčiau arba visai nunyksta.

8. Citrinos sultys. Ant vatos diskelio užlašinkite keletą lašų citrinų sulčių ir patepkite bėrimo pažeistas vietas. Citrinos sultys sėkmingai pašviesins po spuogų likusius patamsėjimus odoje. Po pusvalandžio nuprauskite veido odą vėsiu vandeniu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Dileta  2017-03-27
Puikūs patarimai, kas svarbiausia visai paprasti ir nereikalaujantys visai žinių. Bet teko girdėti, kad randų gydymas vyksta gan neblogai šviesos terapijos lempomis. Jei įdomu daugiau informacijos apie šiuos prietaisus http://biomed.lt/24-randu-salinimas-gydymas
* X  2014-02-04
Su tokiom priemonem spuogai ir randai dings po mazdaug 345 metu...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.