Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

2012-11-16

Pirmosios raukšlės daugeliui tampa tikru netikėtumu. Atrodo, dar neseniai jūsų oda buvo jauna ir tyra, ir štai atsirado smulkios raukšlelės. Neliūdėkite ir neskubėkite pirkti brangių priemonių nuo raukšlių – su jomis dar galite kovoti ir paprastesniais būdais.

Pirmosios raukšlės: ar reikia panikuoti?

Kada išmuša „X“ valanda?

Pirmieji požymiai atsiranda ant pačios švelniausios ir ploniausios odos aplink akis. Ankstyvąją raukšlių klostę mes dažniausiai pastebime ant apatinių vokų. Tai yra taip vadinamosios mimikos raukšlės. Jos dažniausiai atsiranda apie 20-tuosius metus. Ir tai jau signalas, kad laikas veikti. Kol jūs dar jauna, jūsų oda vis dar gamina pakankamai naujų ląstelių. Paprasčiausiai atėjo laikas ją labiau prižiūrėti, kad kuo ilgiau išlaikyti grožį.

Ką gi daryti?

Visų pirma, reiktų atkreipti dėmesį į tai, ko daryti neverta. Nereikėtų iš karto įsigyti reklamuojamos brangios kosmetikos nuo raukšlių. Šios priemonės tikrai skirtos ne jums, o brandesnio amžiaus moterims. Drėkinamąsias priemones su aktyviais komponentais galima naudoti tik po 30 metų. O kol kas išsirinkite kremą, kuris tinka būtent jūsų amžiaus merginai. Svarbiausiai, kad kremas tiktų jūsų odos tipui, ir svarbiausiai – vokams. Esmė ta, kad oda aplink akis yra ypatingai jautri. Ji plonesnė ir švelnesnė, čia yra mažiau kraujagyslių ir riebalinių liaukų. Tai sausa oda.

Išsirinkite kremą, kuris po truputį išlygins jūsų mimikos raukšles ir aprūpins odą reikiamais vitaminais bei mineralais. Jei oda aplink akis kartais paburksta ir atsiranda ratilai, taip pat rinkitės specialų raminamąjį kremą. Kremą aplink akis tepkite atsargiai ir jokiais būdais netempkite odos: į pagalbą pasitelkite ketvirtuosius pirštus, kuriais švelniai tapšnokite aplink akis. Tepkite tiek apatinį, tiek ir viršutinį vokus.

Rinkdamosios dekoratyvinę kosmetiką akims – tušą, šešėlius, akių pieštukus – netaupykite. Pigios priemonės paprastai neturi drėkinamųjų komponentų ir gali pakenkti jūsų odai.

Iš močiutės dienoraščio

Reguliariai maitinkite odą naudingomis naminėmis kaukėmis. Liaudies medicina turi labai daug efektyvių ir naudingų receptų, kurios drėkina, jaunina ir maitina. Pats paprasčiausiais močiučių metodas – losjonai iš žolelių nuovirų. Užplikykite ramunėles, mėtas ar kitas vaistažoles, leiskite pritraukti, nukoškite. Šiame nuovire pamirkykite vatos tamponėlį ir dėkite ant akių 10-15 minučių.

Mėgstate žaliąją arbatą? Puiku! Kai išgersite arbatą, likusį paketėlį pridėkite ant vokų – vitaminų kaukė jau paruošta. Tai galioja ir kitoms žolelių arbatoms. Labai geri tokie kompresai po sunkios darbo dienos, ypač jei labai daug laiko praleidžiate prie kompiuterio. Tokiu būdu jūs ne tik tonizuosite savo akis, bet ir pašalinsite nuovargį.

O štai ir rytinės kaukės receptas: sutarkuokite žalią bulvę, išspauskite sultis ir ant vokų uždėkite šiose sultyse išmirkytą vatos tamponėlį. Galite susukti į marlę tarkuotos bulvės masę ir uždėti ją ant prie akių. Tačiau jei pastoviai jūsų akys yra užburkusios, pats laikas pagalvoti apie sveiką mitybą ir sumažinti druskos vartojimą. Jei ir tai nepadeda, kreipkitės į gydytoją.

Grožis = sveikata

Bet svarbiausiai, prieš pradedant rūpintis savo išoriniu grožiu, nereikia pamiršti pagrindinio dalyko mūsų gyvenime – sveiko gyvenimo būdo. Štai pagrindiniai faktoriai, kurie blogai veikia mūsų odą: žalingi įpročiai, dažni stresai, bloga ekologija, aktyvus ultravioletinių spindulių poveikis, neracionali mityba ir griežtos dietos. Tiesa, labai sunku priversti savo kūną dirbti vardan grožio. Tačiau juk viskas mūsų rankose.

Vaikiški įpročiai

Šalia visų išvardintų blogųjų faktorių, yra dar keletas, kurie negatyviai veikia mūsų odos būseną. Ir apie juos mes dažnai pamirštame. O be reikalo... Taigi, jei nenorite traumuoti švelnios odos aplink akis, negalima: trinti akių, tampyti akių vokus, ramstyti veidą kumščiais, miegoti ant pilvo, sugrūdus veidą į pagalvę, eiti miegoti nesiprausus, kvailioti nutaisant įvairias grimasas.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.