Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Pagrindinės veido odos problemos ir jų sprendimai

2012-10-25

Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. O kas gi provokuoja problemas su oda, ir kaip susigrąžinti švytintį vaizdą.

Pagrindinės veido odos problemos ir jų sprendimai

Odos sausumas

Artėjant šalčiams mūsų oda tampa jautresnė – reaguoja į temperatūros pokyčius, taip pat į centrinio šildymo įjungimą ir į kitus neigiamus faktorius, kurie skatina odos sausėjimą ir jos pleiskanojimą. Todėl pasirūpinkite oro drėkinimu arba paprasčiausiai šalia radiatoriaus padėkite vandens indą.

Ir, žinoma, būtina drėkinti ir maitinti odą. Tam skirtų kosmetinių priemonių spektras labai platus: nuo vandens ir specialių aliejų iki emulsijų ir kremų. Parinkti teisingą produktą padės dermatologas arba kosmetologas, arba galite pasinaudoti ir liaudies išminties receptais, kurių gausiai rasite tarp Grozioklubas.lt straipsnių.

Odos riebumas

Labai dažnai odos riebumą provokuoja neteisingas jos valymas. Per dažnai naudotis losjonais ir tonikais, o taip pat praustis muilu negalima. Kitu atveju gali pagausėti riebalinių liaukų sekrecija, ir tai skatina odos riebumą. Tokiu atveju odą galima valyti mėtos nuoviru, pasinaudoti receptais, kuriuos yra citrinos ar greipfrutų sulčių. Odą kelis kartus per savaitę šveisti ir naudoti specialias kaukes.

Spuogai

Kodėl veidas yra išberiamas, deja, vis dar nėra iki galo išsiaiškinta. Žinoma, kad daugiau nei 70 proc. žmonių nuo 12 iki 14 metų ir apie 30 proc. vyresnių susiduria su bėrimo problema. Čia kalbama apie tikrus susirgimus, prieš kuriuos kovoti galima tik specialių preparatų dėka ir būtinai, kad gydymą stebėtų gydytojas. Vis dėl to, dauguma iš mūsų turi problemų su spuogais, kuriuos sukelia virškinimo ar maisto netoleravimo problemos. Tokiu atveju kosmetika čia nepadės. Daugiau dėmesio skirkite savo mitybos sureguliavimui ir normalizuokite skrandžio mikroflorą.

Nesveika oda

Fizinis krūvis, nemiga ir, žinoma, stresas – pagrindiniai gaivios odos priešai. Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, jums būtinas pilnavertis poilsis. Jei jūs patiriate nervinę įtampą, viską sutvarkyti yra ypatingai sunku. Kai mes patiriame stresą, odoje sumažėja maitinamųjų medžiagų. Ir tai vyksta todėl, kad kitaip susidėlioja prioritetai: visų pirma aptarnaujami raumenys, kurie mums turi padėti sunkiose situacijose, tarkim, mes turime greitai bėgti kad pabėgtumėme. Taigi, odai nebelieka maistinių medžiagų. Taip pat, kai mes nervinamės, į kraują patenka adrenalinas, kuris suspaudžia kraujagysles ir mums trūksta deguonies. Rezultatas – blyškus ir netgi pilkas veidas.

Užtenka tik sunormalizuoti nervinę sistemą – ir problema bus išspręsta. Galbūt pasinaudokite žoliniais medikamentais, pagerkite močiutės siūlomų arbatų, kurios pašalins streso simptomus. Ir, žinoma, puiku, jei turite laiko ir pinigų atpalaiduojamoms procedūroms, kurios ne tik naudingos kūnui, bet ir suteikia malonumo. Bent jau suteikite sau mažą malonumą – pagulėti vakare 15 minučių kvepiančioje vonioje.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.