Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kava padės išlikti gražiai

2011-09-06

Kas gali būti geriau už nuostabaus skonio rytinį puodelį kavos? Ir dar tas svaiginantis kavos aromatas… Pasirodo, šis gėrimas ne tik padeda pasijusti žvaliau, bet ir puikiai gali prisidėti prie Jūsų grožio. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip kava gelbsti, norint išsaugoti odos ir plaukų grožį.

Vienas aktyviausių kavos komponentų – kofeinas. Šis skatina limfos tekėjimą. Kavoje yra ir kitų naudingų medžiagų: organinių rūgščių, riebalų, alkaloidų (organinių junginių), kalio, magnio, geležies bei mineralinių medžiagų. Svarbu žinoti, jog kavos aliejus yra praturtintas  linolio rūgštimi, o tai padeda apsaugoti odą nuo senėjimo bei daro ją elastingesne. Be to, kavos aliejus turi anti-uždegiminių savybių.

Taigi siūlome pasinaudoti keliais paprastais patarimais, kaip galima panaudoti maltą kavą, kad kuo ilgiau išliktumėte graži. Ir, svarbiausia, tam Jums nereikės daug laiko!

Gaivinamasis veido tonikas

Pasidarykite labai stiprios kavos, vėliau, kai ši šiek tie pravės, supilkite ją į ledukams skirtą šaldyti indelį. Kai jau kavos kubeliai užšals, galėsite jais kuo puikiausi palepinti savo veido odą po ja vedžiodama kavos ledo kubelį. Toks, vėsinantis kavos tonikas, atgaivins Jūsų odą.

Tonizuojantis losjonas

Patariama iki galo neišgerti skanios rytinės kavos, pasilikite lašelį ir veido odai. Sudrėkinkite vatos tamponėlį kava ir juo švelniai tepkite per veido odą. Pamatysite, tai puikiai tonizuos Jūsų odą!

Kaukė nuo raukšlių

Pasemkite didelį šaukštą kavos tirščių kartu su šalta kava ir sumaišykite su kiaušinio tryniu. Viską gerai išmaišykite, kad trynis taptų vientisas. Gautą masę tepkite ant veido, šiek tiek palaikykite ir per 15 minučių viską nuplaukite.

Anti-celiulitinė priemonė

Paimkite šiek tiek dar šiltų kavos tirščių ir jais ištepkite tas kūno vietas, kuriose yra celiulito. Vėliau tas vieteles, dažniausiai tai būna kojos, šlaunų sritis, apvyniokite polietileno plėvele, palaikykite 15-20minučių bei viską kruopščiai nuplaukite. Tokią procedūrą galima atlikti du kartus per savaitę. Beje, patariama su malta kava kartais sumaišyti lašą mėgstamo dušo prausiklio - bus puikus kūno masažas!

Puiki kavos kaukė tamsiems plaukams

Taip pat kava gali atstatyti tamsių plaukų blizgesį bei spalvos sodrumą. Tai padės padaryti puiki plaukų kaukė. Jums tiesiog reikia išplakti du kiaušinio trynius, įpilti šaukštą romo, du šaukštus šilto vandens, tuomet įdėti šaukštą kavos tirščių ir augalinio aliejaus. Gautu mišiniu ištepkite visus plaukus ir palikite jį ant plaukų 5 minutėms, vėliau nuplaukite šiltu vandeniu.

Beje, garsi aktorė Jennifer Love Hewitt taip pat nori pasidalinti puikiu patarimu: jei Jums reikia susigrąžinti savo tamsių plaukų spindesį labai greitai, tada pasidarykite stiprios kavos, palaukite kol atvės ir atvėsusią kavą galite įsipilti į specialų purškiklio buteliuką bei taip tiesiog užpurkšti keletą lašų ant plaukų, po to plaukus iššukuoti.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.