Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip atsikratyti celiulito

2011-06-28

Jei Jūsų kojas „puošia“ tos nelemtos duobutės, žinokite, kad atsikratyti arba bent jau šiek tiek jas sumažinti yra tikrai įmanoma. Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau veiksmingų priemonių, kurios naudojamos, norint panaikinti celiulitą.

Svarbu pabrėžti, kad celiulitu galima atsikratyti ne tik kreipiantis į grožio specialistus, tačiau ir atliekant kelias nesudėtingas procedūras namie.

Pirmiausia siūlome pradėti nuo to, kas provokuoja celiulito atsiradimą, taigi:

1. Kontraceptikai;

2. Didžiausia dienos laiko dalis praleista sėdimojoje padėtyje;

3. Aukštakulniai;

4. Deguonies trūkumas;

5. Nesubalansuota mityba ir t.t.

Pabrėžtina, kad jei turite celiulito, tikrai neverta pulti į paniką. Kai kurios moterys itin jautriai išgyvena tai, kad turi ne pačias gražiausias kojas pasaulyje. Patikėkite, net ir garsios pasaulio moterys turi tikrai nemažai celiulito, todėl siūlome dėl to nestresuoti.

Kalbant apie anticeliulitinį gydymą, viena iš geriausių priemonių atsikratyti “apelsino žievelės” efekto, pasidaryti kelis mišinius ir įvynioti celiulitines vietas į plėvelę.

Galite pasidaryti jūros druskos mišinį, kuriam prireiks: 1,5 stiklinės jūros druskos, 250 ml karšto vandens ir 1 stiklinės alyvuogių aliejaus. Procesas: sumaišykite jūros druską su karštu vandeniu, vėliau įpilkite alyvuogių aliejaus ir maišykite dar kartą. Taip pat dar galite įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus, kuris taip pat pasižymi anticeliulitinėmis savybėmis. Galite rinktis greipfrutų, apelsinų, citrinų ar mandarinų esencijas. Tuomet leiskite mišiniui atvėsti tol, kol jis bus tinkamas tepti ant kūno. Prieš tepdama mišinį, nueikite į pakankamai karštą dušą, apsiprauskite ir pamasažuokite celiulitines vietas. Vėliau imkite šiek tiek mišinio ir ant drėgnos, įkaitusios odos pradėkite tepti, o ištepusi, apvyniokite maistine plėvele. Apsigaubkite chalatu ir palaikykite mišinį ant odos apie 15 – 20  minučių. Vėliau viską nuplaukite ir odą ištepkite riebiu kremu. Patartina tokią procedūrą kartoti du kartus per savaitę.

Kitas puikus, anticeliulitinį poveikį turintis mišinys, yra su juoduoju moliu. Šis labai gerai veikia kraujo cirkuliaciją. Viskas, ką Jums reikia daryti, tai sumaišyti šiek tiek šio molio su šiltu vandeniu. Ir vėlgi galite, jei norite, kad poveikis būtų didesnis, įsilašinti kelis lašus eterinio aliejaus arba tiesiog įsipilti 1 – 2 šaukštus alyvuogių aliejaus. Tolimesnis procesas išlieka toks pats, kaip ir minėjome anksčiau.

Gerai veikia ir kavos anticeliulitinė kaukė. Jums prireiks: grietinės, pusės maltos kavos stiklinės, 1,5 stiklinės valgomosios druskos, 4 šaukštų alyvuogių aliejaus. Visa tai tepkite ant probleminių odos vietų ir po kurio laiko nuplaukite.

Galime pridurti, jei Jums visgi nepakanka kantrybės ar laiko gamintis įvairius mišinius, tuomet gerą poveikį galite gauti tiesiog reguliariai masažuodamos savo problemines odos vietas. Masažo metu naudokite kūno losjoną ar kremą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.