Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Drėkiname alkūnes ir kelius

2012-03-13

Kaip puiku liestis prie švelnios odos, tiesa? O būti įsitikinusiai, kad kiekvienas jūsų kūno centimetras idealus – dvigubas malonumas. Tai galite pasiekti!

Drėkiname alkūnes ir kelius

Net ir pačios gražiausios odos savininkės skundžiasi, kad jų keliai, alkūnės ir pėdos tikrai nėra tobulos. Sausumas, tempimas, įtrūkimai – štai kas neramina moteris. Nieko čia keisto, kadangi visos šios zonos yra daugiau veikiamos mechaniškai nei kitos. Tačiau išeitis tikrai yra – ypatinga kaprizingos odos priežiūra ties keliais, alkūnėmis ir pėdomis padės jums pamiršti šias problemas!

Puikios alkūnės ir keliai

Yra vyrų, kurie atsakingai pareiškia, jog yra įsimylėję moteriškus kelius! Ir taiyra gera motyvacija moterims idealiai prižiūrėti šias savo kūno vietas, tiesa? Tikriausiai yra stipriosios lyties atstovų, kurie įsimyli ir alkūnes, tik apie tai jie neprisipažins. Be to, vyrai dažnai mus ima už alkūnės, tad ir oda čia turėtų būti minkšta ir švelni. Kaip viso to pasiekti? Lengvai ir su malonumu!

Pradėkite nuo pilingo: sugrubusiai odai reikia šveitimo. Tik nenaudokite pemzos, nes taip tik suerzinsite odą. Jums padės įvairūs šveitikliai, kuriuos rekomenduojama naudoti 2 kartus per savaitę, tačiau ne dažniau. Kosmetinių priemonių efektas sustiprės, jei prieš tai išsimaudysite šiltoje vonioje ir taip atmirkysite odą.

Nepamirškite drėkinimo: po šveitimo odą reikia drėkinti ir maitinti. Jūs galite naudotis bet kokiu riebios tekstūros kremu. Dar geriau, jei jų sudėtyje bus įvairūs eteriniai aliejai: migdolų ar riešutiniai. Jei nėra, tuomet galite aliejaus pridėti pačios: paimkite šiek tiek kremo ant delno ir užlašinkite 2-3 lašus aliejaus, gerai išmaišykite ir tepkite ant odos.

Dar galima pasinaudoti ir odos minkštumo paslaptimi: šaltu oru drėkinkite ir maitinkite alkūnių bei kelių oda ne tik po vonios procedūrų, bet ir prieš kiekvieną išėjimą į lauką. Tepkite kremą ar pienelį ant odos, leiskite jam įsigerti, apsirenkite ir tuomet jau galite eiti, kur jums reikia. Beje, jei nepatingėsite taip elgtis, pavasarį jūsų keliai spindėdami tikrai atkreips aplinkinių dėmesį.

Minkštos pėdutės

Jei jūs pastoviai vaikštote į grožio saloną ir prižiūrite savo kojas, tuomet neturėsite įskilimų problemos ant pėdų. O jei jūs esate paprasta mirtingoji, kuri ne visuomet viską suspėja, tuomet skubame su patarimais, kaip galima viską atlikti namuose.

Atlikite voneles kojoms: reikės laiko ir kvepiančių putų kojoms. 30-40 minučių (bent kartą per savaitę) jūs tiesiog privalote skirti savo pėdoms. Po to, kai pakaitinsite kojas karštame vandenyje, siūloma nuvalyti viską, kas atsilupa, konkrečiau – suragėjusį odos sluoksnį. Tik jokiais būdais neimkite į rankas peiliukų, nes galite susižeisti, o šiose vietose labai sunkiai gyja žaizdos. Be to, sluoksnis gali būti labai storas ir grubus. Ką gi daryti tokiu atveju? Čia jums padės smulkios struktūros pemza arba šveistukas su natūraliais šeriais. Masažuokite iškaitintas kojas tol, kol oda netaps švelni. Po tokios procedūros palepinkite pėdas maitinamuoju kremu. Ir pabaigai dar viena paslaptis: jei iškaitintas ir nušveistas kojas patepsite aliejumi ir paskui nakčiai miegosite su medvilninėmis kojinėmis – oda taps pasakiškai švelni!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.