Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Šventinis manikiūras šv. Valentino dienai (foto)

2013-02-07

Artėja šv. Valentino diena. Taip norisi šią dieną praleisti šalia mylimo žmogaus, o jis iš naujo jus įsimylėtų!

Šventinis manikiūras šv. Valentino dienai (foto)

Ši šventė pilna tyrų ir švelnių jausmų bei romantiškų prisipažinimų, kurie taip glosto merginų širdis ir ausis.

Kad vasario 14-tosios vakaras neapviltų, reikia jam ir pasiruošti iš anksto. Taigi, šventės planas jau yra? Ne mažiau svarbu ir kaip jūs pati atrodysite: sugalvokite iš anksto, kaip jūs atrodysite, nepamirškite ir apatinių drabužėlių – juk neaišku, kaip šis vakaras pasibaigs. Ne mažiau svarbus ir makiažas bei manikiūras, juolab kad ir idėjų yra pakankamai daug. Romantiškos širdelės, švelnūs atspalviai, blizgantys niekučiai leis jums nusiteikti išties romantiškai.

Variantų šventiniam manikiūrui taip pat rasite daug, o jūs ir pati galite fantazuoti šia puikia proga. Apgalvokite visas smulkmenas, kad paskui netektų gailėtis dėl pasirinkto manikiūro: kokia bus spalva, piešinukai, kiti smulkūs elementai, ar jie derės prie bendro jūsų įvaizdžio. Bet kokia pasirinkta smulkmena tik pabrėš jūsų skonį ir charakterį. Taip pat pagalvokite, kur švęsite šv. Valentino dieną: namuose, viešbutyje, pas draugus ar vakarėlyje – nuo to priklausys, ar manikiūras gali būti iššaukiantis ar vis dėl to rafinuotas.

Galbūt pasirinkti manikiūrą padės fotografijos. Svarbiausiai, kad renkantis nepamirštumėte pagrindinės temos – meilės, o variantų ir atspalvių šia tema tikrai daug.

Pagrindinis akcentas – jūsų nagai turi atrodyti moteriškai ir romantiškai. O tik paskui galvoti apie papildomus elementus: mažesnes ar didesnes širdutes, įvairius žodžius, piešinukus, nagų dailę. Kiti, ne taip dažnai pasitaikantys elementai – angeliukai, Kupidono strėlės, rožytės. Ir tikrai nebūtina kreiptis pas profesionalus, nes kai kuriuos dailės elementus galite atlikti ir namuose.

Šventinio manikiūro dėka suteiksite sau tam tikrą individualumą, taip pat išreikšite savo mintis. Nebijokite sujungti skirtingų elementų, ir taip gausite naują originalų stilių. Dėl neįprasto ir smulkmeniškai atlikto manikiūro sulauksite pakankamai komplimentų – tai suteiks jums pasitikėjimo savimi. O išskirtiniai paveiksliukai papasakos apie jūsų ypatingą meilę be žodžių.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.