Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Priemonės pedikiūrui namuose

2012-09-26

Darote pedikiūrą namuose? Puiku! Kaip padaryti, kad procedūra nevirstų į rutininę bei nuobodžią? Žinoma, kad prieš tai reikia nueiti į parduotuves ir nupirkti pačias svarbiausias bei naudingiausias priemones pedikiūrui.

Priemonės pedikiūrui namuose

Taigi, pirkinių sąrašas.

Nagų lako valiklis. Geras valiklis nuvalo net ir labai tamsų laką per kelis judesius. Jis nesausina nagų ir odos. O patikrinti labai paprasta – neturi likti jokių baltų dėmių nuo valiklio. O jei domiesi naujovėmis, pasidomėk, kur galima įsigyti organinę nagų lako valymo priemonę.

Šveitiklis. Po to, kai pasidarėte šiltą vonelę kojoms (užtenka ir penkių minučių), reikia nušveisti apmirusias odos ląsteles. Pasigaminkite naminį šveitiklį. Jei neturite tam laiko, visuomet vonios kambaryje turėkite gerą minkštą šveitimo priemonę. Šis žingsnis būtinas atliekant pedikiūrą.

Po šveitimo, grubiausias odos dalis nušveiskite minkšta pemza. Įsigykite tokią, kurią patogu laikyti rankose ir pasiekti pėdas.

Pedikiūro žirklutės, žnyplutės. Jei taipote laiką, nusipirkite tokias, kurios suteikia nagams formą vienu judesiu. Tai patogu ir netraumuoja kojų nagų.

Nagų dildės. Išsirinkite dildes be aštrių kraštų. Delikačios dildės tiks ne tik nagų krašteliams, bet ir šlifavimui bei nago plokštelės poliravimui; su vidutiniu šiurkštumu – manikiūrui; su stambiomis dalelėmis – pedikiūrui ir nuospaudoms šlifuoti.

Losjonas arba kremas kojoms su drėkinamuoju efektu – taip pat naudinga priemonė pedikiūrui. Šių kremų pasiūla yra išties didelė.

Nagų lako pagrindas. Jei tepsite pagrindą, tai suteiks jūsų atliktam pedikiūrui ilgalaikį ir patvarų efektą. Be to, nagų lako pagrindas dar ir apsaugo patį nagą nuo dažomų ir sintetinių nagų lako medžiagų.

Nagų lakas. Tai pati įdomiausia ir kūrybinė pedikiūro dalis. Netaupykite nagų lakui. Pasidomėkite kokybiškomis formulėmis. Be to, pastoviai atnaujinkite savo paletę – ir pastebėsite, kaip pedikiūro darymas pavirs švente.

Viršutinis potėpis. Tai labai svarbus momentas. Jei norite, kad lakas laikytųsi ilgai ir neskilinėtų, naudokite „top coat“. Yra ne tik permatomi pagrindai, bet ir įvairiaspalviai, kurie suteiks pedikiūrui kūrybiškumo, praturtins jūsų kojyčių įvaizdį.

Ar jau pasiruošėte daug žadančiam apsipirkimui? O po to – dar jūsų laukia ir malonumai kojų vonelėje!

Norėdami pasidaryti pedikiūrą namuose paskaitykite: "Kaip pasidaryti pedikiūrą namuose".

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* kelne  2014-11-03
Labqi grazu
* ggggggg  2014-11-03
Grazei

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.