Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Paprasti sprendimai, jei turite problemų su nagais

2012-09-09

Manote, kad besisluoksniuojantys ir lūžtantys nagai – tai katastrofa? Perskaitykite šį ir suprasite, kad viskas ne taip jau baisu.

Paprasti sprendimai, jei turite problemų su nagais

Lūžinėjantys nagai

Ši problema gali tapti ilgalaike. Nagai lūžinėja, kai būnama per ilgai saulėje, blogai maitinamasi ir naudojamos priemonės, prie kurių labai greitai priprantama. Stenkitės nenaudoti produkcijos, kurioje yra formaldehido, jis sausina nagus ir nagai tampa labai pažeidžiami. Rekomenduojama ant nagų tepti nagų lako pagrindą, kuris saugo juos nuo nepalankios aplinkos. Vaškinis balzamas lūpoms puikiai tinka nagų drėkinimui.

Šerpetojimas

Šerpetojimo atsiradimą gali skatintis įvairūs plovikliai ar prausimosi priemonės, kurios netinka jūsų odai. Su specialių žirklučių pagalba apkirpkite nušerpetojusią odą, tik tai darykite labai atsargiai. Atkreipkite dėmesį į tai, kad žirklutės būtų aštrios ir švarios. Kad neliktų šerpetojimo, reikėtų pastoviai masažuoti kutikulus ir naudoti specialius aliejukus bei kremukus apynagių priežiūrai.

Nelygūs nagai

Deja, labai dažnai čia yra kalta genetika. Todėl pakeisti paveldėtą faktorių jūs neturite galimybių, tačiau viską galima kontroliuoti: naudokite poliruojančias dildes ir su jomis susijusias priemones. Vis dėl to būkite atidžios: jeigu nagų struktūra pasikeitė staiga ir taip buvo ne visą laiką, tai gali būti ligos apraiška. Tokiu atveju reiktų pasikonsultuoti su gydytoju. Nelygių nagų priežastimi gali būti neteisingai atliktas manikiūras. Kuomet prižiūrite savo nagus, atkreipkite dėmesį ne tik į jų grožį, bet ir į jų sveikatą.

Baltos dėmės

Dažniausiai dėmės atsiranda, kai nagai per dažnai poliruojami, per dažnai lakuojama. Jei jūs nieko nekeisite šiuo atžvilgiu, nenustebkite, kad atsiras ir baltos dėmės ant nagų.

Pageltę nagai

Šią problemą sukelia nagų pagrindo nenaudojimas: kartais tai gali sukelti ir nagų grybelį, todėl nežaiskite su savo nagų sveikata. Pasikonsultuokite pas specialistus: jis pasakys, kaip atsikratyti dėmių ir kokias priemones reikėtų naudoti.

Apgraužti nagai

Deja, dar nėra rastas būdas, kaip atpratinti žmogų kramtyti nagus. Nors šiuo metu ir egzistuoja specialios priemonės, kurias galite įsigyti vaistinėse. Pats geriausias patarimas šiuo atveju – dažniau atlikti manikiūrą, kad jūsų nukramtyti nagai bent jau „nebadytų akių“ aplinkiniams.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.