Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Paprasta nagų dailė: Gėlės ant nagų (foto)

2012-10-16

Profesionalią grafiką ant nagų jau gali išsipiešti kiekviena savo namuose. Tik netingėkite karts nuo karto užsukti šalia jūsų namų esančią kosmetikos parduotuvę ir dairykitės į puikias naujienas.

Džiovintos gėlės

Jei jums patinka džiovinti gėles ir daryti manikiūrą – šis užsiėmimas kaip tik jums. Beje, nenuliūskite, jei neturite džiovintų gėlyčių, jų tikrai galima gauti specializuotose parduotuvėse – o čia džiovintos gėlės bus netgi labai ryškių spalvų.

Jums reikės:

- Sausų gėlių nagams;

- Pincetas ir dantų šepetėlis;

- Odos spalvos nagų lakas;

- Viršutinis sluoksnis su blizgučiais;

- Jei turite, nagų lako džioviklis.

1 žingsnis. Atrinkite gėlytes, kurias naudosite ir išsidėliokite ant stalo taip, kad jų žiedeliai būtų į apačią. Nulakuokite nagus.

2 žingsnis. Padenkite nagą blizgančiu laku.

3 žingsnis. Kol neišdžiuvo blizgantis nagų lakas, ant jo reikia pridėti sausas gėlytes. Geriausiai tai daryti tokiu būdu: pridėkite apsuktą pirštą prie blogosios gėlytės pusės. Arba galite paimti drėgną šepetėlį ir pridėti jį prie nago. Išlyginkite su dantų šepetėliu. Atminkite, kad gėlytės trapios, tad veikite atsargiai.

4 žingsnis. Užtepkite vieną-du džiovinančio nagų lako. O galite užtepti ir dar vieną sluoksnį blizgančio nagų lako. Tai suteiks dizainui stabilumo.

Štai ir paruošta!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.