Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Naujovės nagų dailės mėgėjoms

2013-01-30

Ko gero, visos daugiau ar mažiau yra išbandžiusios nagų dailės įmantrybes. O pas tikrą meistrą galima apžiūrėti tiek daug įdomybių! O štai ir naujovės, kurias galima rasti pas tikrą nagų dailių maniaką.

Kad ir štai tokia beždžionėlė, kuri yra skirta... nagų džiovinimui. Ji dirba su baterija, pūsdama orą pro burną. Neaišku, ar ji išties efektyvi, tačiau sutikite – simpatiška.

O štai čia – segtukai ant pirštų, kurie saugo šviežią manikiūrą. Galima ir nelaukti, kol ant vienos rankos nagai nudžius, ir pradėti lakuoti kitos rankos nagus.

Pažiūrėkite į šiuos įdomius prietaisus. Kam jie reikalingi? Tokie rinkiniai vadinami „Stamping Kit“ – kitaip tariant antspaudai nagų dailei.

Rinkinyje paprastai yra keletą metalinių plokštelių išgraviruotų įvairiais raštais, taip pat metalinė mentelė ir instrumentas, skirtas dėti antspaudus. Toks metodas turi ir privalumų, ir trūkumų. Pagrindinis trūkumas – proceso sudėtingumas. Galbūt dėl to šį rinkinį renkasi tik smulkmeniškos merginos, kurioms patinka nagų dailė. Tačiau pabandyti išties įdomu.

Prieš jus – štai tokios įdomios ir linksmos „dešrelės“. Faktūra tikrai pažįstama toms, kas lipdė iš modilino ar specialaus plastilino. Taip ir yra. Padarytos šios „dešrelės“ iškiliam nagų dizainui. Reikia tik atpjauti iš gabaliuko ploną ratuką ir jį priklijuoti ant nagų.

Jei nors kiek praktikuojate pati atlikti nagų dailę, suprantate, kad darbo rezultatas priklauso nuo kokybiškų įrankių. Todėl privalote turėti gerą šepetėlį (netgi keletą) ir instrumentą, taškiukų piešimui. Tik būtinai nuvalykite šiuos instrumentus, kai baigiate darbus.

Tačiau pripažinkite, kad piešti vienodas linijas teptuku nėra taip paprasta. O realizuoti įdomias idėjas norisi. Tuomet į pagalbą atskuba lipni juosta. Dvispalvės ir trispalvės idėjos tampa įgyvendinamos. Kai kurių juostelių storis tik 1-1,5 mm, tačiau ant nagų atrodo labai efektingai.

Jei pastoviai domėsitės nagų daile, pastebėsite, kad kiekvieną mėnesį galima rasti šį tą naujo.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* gabija  2014-01-12
aš nežinau kur gauti nagu dailės anspaudu. gal jus žinote???

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.