Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Nagų lako šalinimas – be paslapčių

2013-03-07

Kai kalbame apie manikiūrą, kaip taisyklė, labai svarbu pabrėžti jo tvirtumą. Ieškome greitai uždžiūstančio nagų lako ir kitų gudrybių. O kai lakas uždžiūsta – tai ilgam! Kaip visa tai pašalinti? Kartais nagų lakas pašalinamas ir su nagų plokštelės dalelėmis, ir su odelėmis aplink nagą. Kad taip neatsitiktų, pateikiame keletą patarimų.

Nagų lako šalinimas – be paslapčių

Patvaraus nagų lako valymas

Patvarus ir kokybiškas nagų lakas turi vieną problemą – jis sunkiai nuvalomas. Ypač, jei tai tamsus lakas. Sunku nuvalyti ir laką, padengtą keletą kartų, taip pat laką su blizgučiais ar kita tekstūra.

Paimkite vatos gumuliuką. Suvilgykite jį su nagų lako valikliu. Kadangi laikyti prispausto prie nago keleto sekundžių neužteks, paimkite gumelę plaukams ir su ja užfiksuokite suvilgytą vatą prie nago.

Vata turėtų būti gerai įmirkusi nuo skysčio, nes jis turi savybę gana greitai išgaruoti. Palikite taip apsuktą nagą keletui minučių. Kai nuimsite vatą, patrinkite ja nagą, o tuomet nauju vatos diskeliu dar kartą nuvalykite nagų lako likučius.

Nepamirškite po šios procedūros sudrėkinti kutikulus kremu arba aliejumi.

Gelinių nagų valymas

Už papildomą mokestį salonuose jums tikrai nuvalys gelinius nagus. Tačiau jūs galite ir sutaupyti tai padarydamos namuose.

Jums reikės: vatos, folijos, acetono.

Kiekvieną vatos gumulėlį gerai suvilgykite acetonu. Apvyniokite nagą vata, o ant jos užvyniokite folijos. Palikite 20 minučių.

Po šios procedūros geliniai nagai pradeda sluoksniuotis. Paimkite medinę ploną mentelę (tarkim, teptuko galą) ir atsargiai nuvalykite laką nuo nago. Nuvalius nagus labai gerai sudrėkinkite juos.

Nagų lako valymas nuo medinio paviršiaus

Pirmoji taisyklė: nenaudokite nagų lako valiklio, jei norite nagų laką nuvalyti nuo medinio paviršiaus. Kitaip pažeisite medžio plokštę, o lako spalva ant medžio liks visiems laikams. Jums prireiks lako plaukams – ir gana daug. Apipurkškite suteptą medinį paviršių ir palikite 20 sekundžių. Tuomet nuvalykite kempinėle. Jei ne viskas nusivalė iš karto, pakartokite procedūrą.

Nagų lako valymas nuo audinio

Kartais galima panaudoti ir skystį nagų lakui valyti. Tik būtinai po to reikia išplauti audinį, kad neliktų chemikalo likučių. Tačiau būna delikačių medžiagų, su piešiniais, su ryškiomis, ir tuomet audinys gali netekti savo spalvos, susigadinti. Ką daryti? Vėlgi – naudokite tą patį laką plaukams. Antrasis patarimas – sausas valymas. Trečias – dėmių valiklis ir skalbimo milteliai, jei dėmė šviežia. Po bet kokio valymo audinį reikia išskalbti.

Nagų lako valymas nuo plaukų

Kartais skubant galima netyčia pasidabinti nagų laku ir plaukus. Jei dėmė vis dar neišdžiūvusi, ją pašalinti galima gana lengvai. Sudrėkinkite vatą nagų lako valikliu ir ja perbraukite per visą plauko ilgį. Jei pastebėjote dėme gerokai vėliau ir ji jau išdžiūvo, tuomet vatos tamponą sudrėkinkite kondicionieriumi plaukams arba aliejumi.

Nagų lako valymas nuo kilimo

Jei kilimas baltas arba šviesus, nedažytas, tuomet tiks nagų lako valiklis be acetono. Jei kilimas yra iš dažytų siūlų, tuomet valiklio skystis gali palikti dėmę ar išdeginti spalvą. Todėl panaudokite tuos pačius su laku plaukams arba spiritu. Užliekite dėmę, o paskui dėmę valykite kempinėle arba popieriniu rankšluosčiu. Iš pirmo karto, ko gero, dėmės neišvalysite, gali būti kad dėmė taps dar ryškesnė. Tačiau nenusiminkite! Pakartokite procedūrą keletą kartų, ir dėmė išnyks.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.