Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Nagų dailė: laikraštinis manikiūras

2014-01-17

Jei tavo rytas prasideda nuo puodelio kavos, šviežios bandelės ir naujausių žinių internete - gali save drąsiai vadinti šiuolaikine mergina. Anksčiau prie šio pusryčių komplekto vietoje interneto būdavo laikraštis. O dabar... jis taip pat čia puikiai tiks. Tik ne ant stalo, o ant tavo nagų!

Nagų dailė: laikraštinis manikiūras

Kas atrado laikraštinį manikiūrą? Pasak legendos, idėjos autorė - viena beprotiškai troškusi išgarsėti prancūzų manikiūrininkė. Kai kartą vietos laikraštis pagaliau išspausdino straipsnį apie ją, mergina prisipirko galybę to laikraščio egzempliorių, iškarpė straipsnius apie save ir... ėmė klijuoti jų fragmentus klientėms ant nagų. O jau tada pasaulis sužinojo ne tik apie ją, bet ir apie naują nagų dailės tipą - vadinamąjį laikraštinį manikiūrą.

Jį pasidaryti visai paprasta. Tam prireiks naujo laikraščio (kuo naujesnis - tuo geriau, pageidautina – kad dar kvepėtų spaustuvės dažais), lako pagrindo, lako ir viršutinio lako sluoksnio.

1. Nagus sutvarkyk, suteik jiems formą dilde, nustumk odelę prie nago pagrindo mediniu pagaliuku.

2. Iš laikraščio iškirpk 10 fragmentų, kurie turėtų būti kiek didesni už tavo nagą.

3. Patepk nagus lako pagrindu.

4. Nulakuok nagus pasirinktos spalvos laku. Kadangi laikraščio raidės - juodos, pagrindui tinka bet kokia šviesi spalva: balta, visos pastelinės. Kuo didesnis kontrastas tarp raidžių ir lako - tuo įspūdingiau atrodys manikiūras.

5. Palauk, kol lakas visiškai išdžius.

6. Iškirptus fragmentus šiek tiek suvilgyk vandeniu arba spiritu. Svarbiausia - laikraštis turėtų tik sudrėkti, ne permirkti.

7. Pincetu uždėk po fragmentą ant kiekvieno nago, kruopščiai išlygink. Palaikyk laikraščio fragmentus ant nagų apie pusę minutės. Tiek laiko užtenka kad raidės persikeltų ant lako.

8. Atsargiai nuimk laikraščio skiauteles nuo nagų ir dar kartą luktelėk, kol nagai visiškai išdžius.

9. Patepk nagus laką sutvirtinančiu viršutiniu sluoksniu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.