Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Manikiūras: sudėtinga geometrija, kurią lengva padaryti (foto)

2013-01-09

Pažvelkite į paveiksliukus – rodos, labai sudėtinga technika, tinkanti tik profesionalams. Įsitikinkite, kad šį nagų dizainą galite pasidaryti pati namuose.

O iš tikrųjų tereikia tik trijų spalvų, šepetėlio ir instrumento taškiukų piešimui. Ir jei norite profesionalaus manikiūro, reikalingas viršutinis nagų lako sluoksnis.

Reikalingas lakas:

- raudonas su aukso atspalviu;

- geltonas;

- juodas.

1 žingsnis. Padenkite nagus raudonu nagų laku. Neskubėkite, nudžiovinkite, ypatingai paskutinį sluoksnį, kad grafika būtų lygi.

2 žingsnis. Mintyse padalinkite kiekvieną nagą į dvi dalis. Beveik per centrą nubraukite vieną juodą liniją. O kitą – šalia nago krašto. Ant kiekvieno nago turėtų būti dvi juodos linijos. Nesistenkite nubrėžti labai lygias linijas – tai neturės jokios įtakos piešiniui. Darykite taip, kaip gaunasi. Svarbiausiai – plonas šepetėlis.

3 žingsnis. Geltonas lakas ir plonas šepetėlis. Nupieškite ant kiekvieno nago po dvi geltonas linijas. Viena turi būti tarp dviejų juodų, o kita – simetriška kraštinei juodai.

4 žingsnis. Juodu laku ir specialiu įrankiu ant kiekvienos juodos linijos uždėkite po tris taškiukus.

5 žingsnis. Tuomet tą patį padarykite ir su geltonais taškiukais. Ant kiekvienos linijos turi būti trys arba du taškiukai. Pieškite šachmatais, t.y. kiekvienas geltonas taškiukas turi būti tarp dviejų juodų.

6 žingsnis. Geltono lako jums dar prireiks. Kiekvieno juodo taškelio centre uždėkite po vieną geltoną taškelį. Geltono taškelio juodame taške diametras turi būti mažesnis.

7 žingsnis. Dabar kiekvieno geltono taškelio centre padėkite po juodą tašką. Labai gerai išdžiovinkite šį darbą. Padenkite nagų lako viršutiniu pagrindu, kuris sutvirtins reljefą ir suteiks blizgesio.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* evelina  2015-06-25
Nuostabiai gavosi tiesiog nuostabu
* skaiste  2013-01-09
na nezinau ar man cia jie labai grazus, manau as pati net ir toki preciziskiau pasidaryciau :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.