Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kiek kainuoja pats brangiausias lakas nagams ir kiti skaičiai (foto ir video)

2012-12-04

Paskutiniais metais manikiūro industrija gana stipriai pajudėjo į priekį. Tai viena iš sparčiausiai besivystančių grožio sričių. Juk dar prieš 10 metų nieko nežinojome apie nagų dizainą, o tik prieš 20 – išbandėme prancūzišką manikiūrą.

Dabar nagų lakas yra pritaikytas ir mažoms mergaitėms, ir subrendusiems vyrams. Taigi, keletą skaičių apie manikiūrą. Skaičiai ir faktai – daugiau nieko!

3000 m. prieš Kr. – maždaug tuo metu Kinijoje pasirodė pirmasis nagų lakas. Taip pat nagų laką naudojo ir Egipte bei Babilone. Šiuolaikinis nagų lakas, toks, kokiu dabar naudojamės, išrastas 1920 m. Michelle Menardo.

64 proc. moterų naudoja nagų laką kartą per savaitę arba dažniau, pagal tyrimų bendrovės „Gallup“ atliktus tyrimus.

2189 lako flakonėlių panaudojo viena iš pačių įžymiausių blogerių, rašiusių apie manikiūrą (www.thepolishaholic.com). Ko gero, kai skaitysite šį straipsnį, jos kolekciją papildys dar keletas.

1118 deimantų yra inkrustuotas vieno brangiausių lako kamštelis. „Gold Rush Couture“ („Models Own“) aukso atspalvio lakas, įkainotas 130 000 dolerių. Iki 2012 metų tai buvo pats brangiausias lakas pasaulyje.

267 juodųjų deimantų karatų rasite „Azature Black Diamond King“ lako viduje. Šiuo metu tai pats brangiausias lakas, kainuojantis 250 000 dolerių.

3 valandas – tiek Naomi Jasudai, Lady Gaga nagų stilistei, reikia laiko sukurti tikrus šedevrus ant dainininkės nagų. Gerai, kad šie stebuklai atliekami ant klijuojamų nagų, tad žvaigždei nereikia eikvoti savo laiko nagų gražinimo procedūrai.

3000 „Wal-Mart“ parduotuvėse buvo pardavinėjamas Justino Bieberio kolekcijos nagų lakas, sukurtas Nicole bendradarbiaujant su „OPI“.

1994 metais „Chanel“ išleido „Vamp“ atspalvio nagų laką, kuris pradėjo manikiūro naujovių bumą. Nuo šių metų skaičiuojamos ir šiuolaikinės nagų lakų tendencijos, kai lakas tampa makiažo kolekcijos dalimi ir madingu aksesuaru. Būtent „Vamp“ atspalviu nusilakavusi nagus buvo Uma Turman kultiniame filme „Bulvarinis skaitalas“.

601,9 cm – tiek sudaro abiejų rankų ilgiausi užauginti nagai. Jų savininkė – Chris „Th Dutches“ Walton (JAV). Kairės rankos nagai siekia 309,8 cm, o dešiniosios – 292,1 cm.

Olandė, patekusi į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausių nagų savininkė (video):

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.