Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Gražūs ir išpuoselėti nagai: pagrindinės taisyklės

2013-04-27

Kiekviena norime turėti gražius, sveikus išpuoselėtus nagus, tačiau kartais atrodo, kad įdedame tiek daug pastangų, bet rezultatai vis tiek nedžiugina. Sakoma, kad rankos – kiekvienos moters vizitinė kortelė, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Pateiksime keletą patarimų, kaip pasirūpinti nagais, kad jie būtų gražūs ir sveiki.

Gražūs ir išpuoselėti nagai: pagrindinės taisyklės

Nagus dildykite tik viena kryptimi. Taip išvengsite nagų sluoksniavimosi. Dildę rinkitės kartoninę arba stiklinę, venkite metalinių dildžių. Nagų dildė turėtų būti švari ir gerai dildyti. Norimą nagų formą turėtumėte išgauti vos keliais brūkštelėjimais. Jei taip nenutinka – Jums reikia naujos dildės.

Lakuokite nagus. Kai nagai padengti laku, jie mažiau sluoksniuojasi bei skilinėja. Norinčioms ilgesnių nagų patartina nusilakuoti nagus geliniu laku: turėsite ne tik stipresnius nagus, kurie užaugs ilgesni,  bet ir nereikės rūpintis dėl nagų lakavimo net iki 3 savaičių.

Jei nagai labai silpni – tai ženklas, kad Jums trūksta kalcio. Per dieną reikėtų išgerti  0,5 mg kalcio (po valgio). Jei norite, kad nagai augtų greičiau, kas vakarą patepkite nagus jodu. Jei skydliaukė funkcionuoja gerai, ryte jodas turėtų būti visiškai įsigėręs. Nulakuotus nagus padenkite permatomu laku. Nagai bus tvirtesni ir nelūžinės.

Darykite nagų voneles.

1. 3-4 šaukštus pašildyto alyvuogių aliejaus sumaišykite su 3-5 lašais jodo.Patepkite nagus ir palaikykite apie 20 minučių.

2. Šiltame vandenyje ištirpinkite pusę pakelio želatinos ir pamirkykite nagus apie 10-15 minučių.

3. Sumaišyk pašildytą alyvuogių aliejų su keletu lašų citrinos sulčių ir pamirkyk nagus maždaug 15—20 min.

4. Šiltame vandenyje ištirpinkite šaukštą valgomosios druskos ir pamirkykite  nagus 15—20 min. Po procedūros rankas ir nagus patepkite riebiu maitinamuoju kremu.

Mūvėkite pirštines. Plaudamos indus, valydamos langus ar pan. užsimaukite gumines pirštines – taip apsaugosite nagus nuo buitinės chemijos.

Nekirpkite odelių. Nagų odelės ataugs greičiau, jei jas kirpsite. Geriau jas pastumkite medine mentele.

Manikiūro žirklutės. Negailėkite pinigų profesionalioms manikiūro žirklutėms. Pastebėsite, kad nagai mažiau sluoksniuojasi, o būsite investavusi tik vieną kartą!

Nagai – nėra darbo įrankis. Kiek kartų bandėte nagais ką nors atidaryti, atlupti, nukrapštyti? Prisiminkite, kad nagai tikrai nėra skirti tokiems darbams. Netingėkite atsinešti įrankių, nes žala gali būti nepataisoma.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Urtė  2019-07-15
Gražios, išpuoselėtos rankos, gražiai sutvarkyti nagai - moters vizitinė kortelė. Turbūt savo nagams skiriame ne mažesnį dėmesį nei plaukams ir jų priežiūrai išleidžiame panašiai. Nors... paskutiniu metu atsisakiau manikiūristės, kadangi puikiausiai susitvarkau namuose, visas reikalingas priemones nusiperku vienoje vietoje https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/led-lempos-nagams pasidarome mergaičių grožio vakarėlį ir wualia !!!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.