Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

7 idėjos Naujųjų metų manikiūrui (foto)

2012-12-11

Gražiai atliktas manikiūras papuoš ir papildys bet kokią aprangą. Sukate galvą, kaip atlikti nagų dailę? Mes jums pasiūlysime keletą variantų.

Snaigutė

Padenkite nagą spalvotu laku: raudonu, rausvu, mėlynu ar netgi juodu. Paimkite ploną teptuką arba laką dailei. Padėkite taškiuką bet kokioje nago dalyje. Tada nupieškite strėlytes, į taškiuko pusę – maždaug penkias. Prie kiekvienos strėlytės pripieškite dar po keletą pagaliukų. Snaigė jau nupiešta. Piešinuką galite padengti blizgančiu laku.

Fejerverkai

Šiam manikiūrui jums reikės juodo lako ir lako su blizgučiais.

Iš pradžių padenkite pagrindą, tuomet juodo lako sluoksnį. Palaukite, kol lakas išdžius. Tuomet imkite blizgučius ir tepkite juos taip, lyg teptumėte prancūzišką manikiūrą. Leiskite nudžiūti ir įstrižai perbraukite dar kartelį su blizgiu laku, kad blizgučiai susimaišytų. Užtepkite manikiūro pagrindą.

Žvaigždė

Jums reikės spalvoto lako, balto lako dailei, sidabrinio blizgučių lako, keleto blizgių specialių akmenėlių.

Nulakuokite nagą spalvotu laku, leiskite nudžiūti. Tuomet baltu laku nupieškite žvaigždę. Ji turi būti simetriška arba teisingų formų. Apatiniame ir viršutiniame smaigalyje nupieškite užapvalintas linijas.

Imkite blizgų laką, nupieškite dar tris linijas tarp baltųjų ir perveskite per žvaigždę. Žvaigždės centre įklijuokite akmenuką. Viską užtvirtinkite bespalviu laku.

Metaliukai

Sidabras ir auksas, taip pat bronza idealiai tiks šventiniam manikiūrui ir naujametei nakčiai. Su juoda maža suknele toks manikiūras atrodys nuosaikus ir subtilus. Ar tai bus pagrindinė spalva, ar tai bus tik manikiūro detalė – spręsti jums.

Blizgučiai

Blizgučiai, tarytum žvaigždelės ant jūsų nagų, bus puikus papuošimas. Eksperimentuokite su įvairių formų, įdomiais ir aktualiais atspalviais. Tačiau nepamirškite pagrindinės taisyklės – nepersūdykite!

Žvyneliai

Žvyneliai – viena iš naujausių mados krypčių, tačiau jei vis dėl to nedrįstate per šventes pasipuošti „žvyneline“ suknele, pasidarykite tokį manikiūrą. Žvynelių aplikacijos ant nagų žiūrėsis žaismingai, be to, gundys ir vilios.

Matiniai nagai

Dar kita mados tendencija – matiniai nagai, visiškai priešingi visiems blizgučiams. Tad jei norite išsiskirti iš naujametinio blizgesio, tuomet rinkitės subtilias matines nagų lako spalvas.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Aušra  2013-01-25
Man taij tie nagaij patinka kas man kad padavanotu priauginti nagus
* Aušra  2013-01-25
Man taij tie nagaij patinka kas man kad padavanotu priauginti nagus

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.