Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Vestuvinis makiažas: 5 triukai nuotakoms

2014-03-19

Vestuvių dieną svarbu atrodyti gražiau nei bet kada. Lengva pasakyti, bet ne taip paprasta padaryti - ypač susitaikius su mintimi, kad teks visą dieną praleisti su storu pudros sluoksniu ant veido ir priklijuojamomis blakstienomis. Laimė, yra alternatyva - natūralesnis nuotakos makiažas, grįstas taisykle: daugiau - nebūtinai geriau. Taigi į kokius dalykus vertėtų atkreipti dėmesį jei nenorite kad vestuvių dieną veidas atrodytų kaip kaukė?

Vestuvinis makiažas: 5 triukai nuotakoms

1. Kitaip nei įprastai. Su faktu, kad makiažo vestuvių dieną turėtų būti šiek tiek daugiau nei įprastą dieną, be abejo, teks susitaikyti. Net ir taisyklingai susikūrus natūralų makiažą, veidas vis tiek jaus, kad kosmetikos yra daugoka. Neišsigąskite - tai jaučiate tik jūs. Natūralus makiažas, kitaip nei vakarinis, neatrodys perkrautas, o nuotraukose susidarys įspūdis, tarsi būtumėte beveik nepasidažiusi.

2. Skaistalai - būtina! Tai - bene svarbiausia makiažo dalis. Kuriant natūralų makiažą visų pirma reikia pasirūpinti, kad oda atrodytų idealiai: gaivi, skaisti. Jei odos būklė neideali, jos trūkumus padės užmaskuoti maskuojamasis kremas arba pieštukas, o spalvą išlygins toninis kremas. Ir nepamirškite skaistalų. Universaliausia spalva - persikinė. Brūkštelkite jų storu šepetėliu per skruostus - ir jūsų veidas pražys.

3. Slėpkite akių kontūro liniją. Kad makiažas atrodytų natūraliai, netepkite akies kontūro tiesiai ant voko. Paimkite plokščia ploną makiažo šepetėlį, jį sudrėkinkite, padažykite galiukus į tamsiai rusvus akių šešėlius (galite šiek tiek pamaišyti ir su pilka spalva), nuspauskite šepetėlį į išorinę riešo dalį ir tepkite kontūrą ne po blakstienomis, o tiesiai per jų augimo liniją. Kontūras turėtų būti kiek įmanoma plonesnis, jei išėjo pernelyg storas - tuojau pat perteklių nuvalykite sudrėkintu ausų krapštuko galiuku. Tą patį pakartokite ir ant apatinio, ir ant viršutinio voko. Šiukštu nebrėžkite jokių „uodegėlių“ - tai jau peržengia natūralaus makiažo ribas. Jūsų tikslas - tik išryškinti akis, o ne pakeisti jų natūralią formą.

4. Lūpų dilema. Kaip išryškinti lūpas ir vis dėlto atrodyti natūraliai? Štai jums dilemos sprendimas: užuot pieštuku brėžusi lūpų kontūrą, apveskite kūno spalvos (gali būti su šviesą atspindinčiomis dalelėmis) pieštuku kontūrą aplink lūpas, o lūpas padažykite kiek šviesesniu nei natūrali jų spalva lūpdažiu. Jis turėtų būti „nude“ tipo, artimas kūno spalvai. Taip lūpos atrodys maksimaliai natūraliai, ir vis dėlto gražiai išryškės nuotraukose. Kita vertus apsvarstykite galimybę vestuvių dieną ryškiau pasidažyti lūpas, jei to kasdien nedarote - lūpos išties turi atrodyti ir gundančiai.

5. Blizgiau - gražiau. Vakarinis makiažas dažniau rekomenduoja matines priemones, kad tik veido oda neblizgėtų. Tuo tarpu matiniai tonai darantis natūralų makiažą - tikrai nebūtini. Jei naudosite šiek tiek blizgesio, atrodysite dar žaviau. Taigi užfiksuokite makiažą lengvais skaidrios pudros su blizgiomis dalelėmis štrichais: skruostai, smilkiniai, šiek tiek iškirptės srityje.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.