Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Permanentinis makiažas: ką vertėtų apie jį žinoti?

2013-07-17

Permanentinis makiažas yra kosmetinė procedūra, kurios metu lūpų ar antakių srityje suleidžiamos dažomosios medžiagos. Tos makiažas išlieka gana ilgai, todėl moterys susigundo jį pasidaryti tam, kad sutaupytų laiko. Tai, žinoma, tikrai svari priežastis, tačiau, prieš nuspręsdamos pasidaryti ilgalaikį makiažą, turėtumėte apie tai žinoti kelis svarbius dalykus.

Permanentinis makiažas: ką vertėtų apie jį žinoti?

Jis gali būti ne toks, kokio tikitės

Turbūt ne vienai moteriai teko patirti, kaip būna apmaudu, kai visažistė padaro ne tokį makiažą, kokio norėtųsi. Laimei, makiažas paprastai daromas vienai dienai, todėl tai nesukelia daug nepatogumų: nepatiko – gali nusivalyti ir pasidažyti pati. Su permanentiniu makiažu viskas kitaip – jis išlieka net iki 4 metų.

Galima žala

Jei esate alergiška, permanentinis makiažas gali padaryti nemenką žalą: oda gali pradėti pleiskanoti, trūkinėti ir palikti randų.

Pati dažniausia permanentinio makiažo procedūra – akių apvedimas, antroji pagal populiarumą – antakių paryškinimas, o trečioji – lūpų paryškinimas. Jei Jūsų oda labai jautri, geriausia šios procedūros atsisakyti.

Gali atrodyti nenatūraliai

Nereikėtų pamiršti, kad permanentinis makiažas – nėra trumpalaikis dalykas, todėl eksperimentuoti neverta. Prieš keliaudamos pas kosmetologę, turite tiksliai žinoti, kokia spalva ryškinsitės lūpas ar antakius, ir turite būti tikra, kad ši spalva Jums tinka.

Galimos  infekcijos

Nors permanentinis makiažas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip paprasta procedūra, tačiau nereikėtų pamiršti apie infekcijų tikimybę: lankykitės tik gerą reputaciją turinčiame grožio salone.

Būkite išranki

Įsitikinkite, kad  pasirinktas grožio salonas yra sterilus ir laikosi higienos reikalavimų – geriau viską išsiaiškinti iš karto, nei vėliau gailėtis dėl savo neapdairumo.

 Spalvos blanksta

Jei darotės permanentinį makiažą, kuris, kaip žadama, išliks iki 4 metų, po metų ar daugiau Jums gali tekti ateiti į saloną paryškinti nublukusias spalvas. Po metų ar daugiau permanentinis makiažas tikrai nebeatrodo taip pat, kaip ir pirmą dieną.

Žinoma, kartais permanentinis makiažas yra tiesiog geriausia išeitis, tačiau prieš apsispręsdamos jį pasidaryti, pasverkite visus „už“ ir „prieš“.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.