Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Pabučiuok mane! Kaip prižiūrėti lūpas šaltuoju metu

2013-01-17

Net ir pati madingiausia spalva nenudažys tikros šypsenos, ypač jei lūpos šaukte šaukia „SOS!“ Kiekvieną kartą, kai jūs šypsotės, jūsų lūpos atkreipia dėmesį daugiau nei akys. Jų plonytė jautri oda ypač kenčia nuo šalto ir vėjuoto oro, o namuose – nuo centrinio šildymo ir sauso oro.

Pabučiuok mane! Kaip prižiūrėti lūpas šaltuoju metu

Naudingi įpročiai gražioms lūpoms

Gerkite pakankamai vandens – tradiciškai užteks 8 stiklinių per dieną. Nes mūsų oda jaučia troškulį ne tik vasarą. Gerdamos pakankamai vandens, jūs palaikysite organizme pakankamą drėgmę, ir taip išvengsite suskeldėjusių lūpų.

Ekspres-pagalba išdžiuvusioms lūpoms – arbatos kompresai. Užvirintą juodos ar žalios arbatos maišelį, dar šiltą uždėti ant lūpų ir palikti 3-4 minutėms.

Dar vienas gundančių lūpų įprotis – reguliarios naminės kaukės ir masažai, o taip pat minkštas jų šveitimas. Maitinamoms ir drėkinamoms kaukėms tiks sviestas, kakavos sviestas ir alyvuogių aliejus, taip pat agurkų sultys. Kaukes ant lūpų reikėtų laikyti 5-15 minučių, tada lengvai pamasažuoti ir palikti, kad viskas įsigertų – plauti nereikia.

Jei tingite kaukes ruošti kiekvieną dieną, įguskite tai daryti kasdien vakare, kai išsišveičiate dantis. Bent jau pasitepkite drėkinamuoju balzamu.

Šveitiklį lūpoms galima nusipirkti, o galite panaudoti ir kai ką iš savo virtuvės: rudajį cukrų, sodą ar stambią druską su medumi, taip pat migdolų ar alyvuogių aliejų, pieną ir natūralų jogurtą. Po šveitimo būtinai patepkite balzamu ir nustebsite, kai jūsų lūpos jau netrukus ims blizgėti.

Žalingi įpročiai gražioms lūpoms

Lūpos turi ne tik sezoninius priešus – temperatūrų skirtumus, vėją, dulkes, ultravioletinius spindulius, bet ir pastovius. Juodajame sąraše – įprotis laižyti ir kandžioti lūpas, taip pat rūkymas, alkoholio vartojimas, kavos gėrimas, nekokybiškos kosmetikos naudojimas.

Dieta gražioms lūpoms

Kartais lūpų sausėjimas, jų skeldėjimas perspėja mus apie tai, kad racione trūksta A, B ir C vitaminų. Kad dieta būtų sveika ir subalansuota, būtinai reikia atkreipti dėmesį į valgiaraščio sudarymą. Racione turi netrūkti produktų, kuriuose gausu A vitaminų, riebalų rūgščių, kalcio ir magnio. Be to, kai trūksta B vitamino arba geležies, lūpos tampa jautrios.

Gražių lūpų kosmetika

Reikalingiausia drėkinamoji ir minkštinamoji priemonė – balzamas. Balzamą naudokite mažiausiai dukart per dieną, o per šalčius ir dar dažniau. Tūtelę turėkite visada po ranka, o balzamo sudėtyje būtinai turi būti medus, rožių aliejus, vazelinas, propolis, hialurono rūgštis, A, E ir D vitaminai, taip pat avokado ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, jojobos aliejus. Būtent jie apsaugo lūpas nuo žemų temperatūrų už lango, nuo vėjo ir kitų šaltojo sezono problemų.

Ir dar vienas patarimas: būtinai lūpdažį ar blizgį tepkite po to, kai pasitepėte balzamu.

Lūpų demakiažo taisyklės

Būtinai nusivalykite lūpdažį prieš einant miegoti. Yra specialūs makiažo valikliai, tačiau galite naudotis ir tuo pačiu akių valikliu. Jei neturite nei vieno, nei kito, puikiai tiks ir alyvuogių aliejus, užlašintas ant vatos. Nepamirškite nusivalę lūpų makiažą pasitepti ir balzamu. Ir paruošę lūpas miegui, nesugalvokite dar kažko užkąsti prieš gulantis į lovą...

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Sima  2013-01-17
labai labai naudingas straipsnis!

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.