Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

2014-07-20

Šį sezoną, kai Kim Kardashian, atrodo, pretenduoja tapti vasaros stiliaus ikona Nr.1, tiesiog neįmanoma apsieiti be dirbtinių blakstienų. Jos tavo žvilgsniui suteiks romantikos, dramos ar kokių tik nori kitų emocijų ir jausmų - viskas priklauso nuo to, kiek ir kokių blakstienų nuspręsi prisiklijuoti. Tačiau svarbiausia - išmokti, kaip taisyklingai tai padaryti.

Kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

1. Išsirink dirbtines blakstienas. Jų būna įvairių, parduodamos tiek visą voką juosiančiais lankeliais, tiek atskirais kuokšteliais, leidžiančiais sudėlioti akcentus reikiamose vietose ir neapsunkinančiais akių. Taigi apsispręsk, kokio efekto sieki, ir išsirink, kas tau labiausiai tinka.

2. Pradėk nuo įprasto akių makiažo: padažyk akis norimos spalvos šešėliais.

3. Blakstienų rietikliu užriesk savo tikras blakstienas. Rietiklio žnyplutes suspausk kaip galima arčiau blakstienų šaknų. Gali pariesti blakstienas net du kartus, suspaudusi toje pačioje vietoje - kad pasiektum maksimalų rezultatą.

4. Padažyk savo blakstienas tušu. Tušas padės išlaikyti blakstienas užriestas, be to, jas patamsins ir pailgins, taip maksimaliai priartindamas jų išvaizdą prie dirbtinių blakstienų, kad jų skirtumas liktų nepastebimas.

5. Kol džiūsta tušas, pabūk pusę minutės nukreipusi žvilgsnį žemyn - taip tušu nesusiteps tavo vokai. Jei tušas - ilginantis, o blakstienos - pariestos, tai labai svarbu, nes plačiai atsimerkus jų galiukai liečia akies voką. Jei vis dėlto vokas išsitepė, tušą gali nuvalyti vata apsuktu pagaliuku, suvilgiusi jį lašeliu makiažo valiklio.

6. Pincetu suėmusi dirbtines blakstienas atsargiai pamatuok, kuriose voko vietose jas klijuosi. Tada, jei reikia, gali blakstienas šiek tiek pakirpti, sutrumpinti jų juostelę, kad maksimaliai atitiktų tavo voko linkį.

7. Patepk klijuojamas blakstienas specialiais klijais. Šiek tiek daugiau klijų gali tepti ant blakstienų juostelės kampų ir išsklaidyk juos link juostelės vidurio. Luktelėk 10-15 sekundžių, kol klijai šiek tiek susitrauks, taps tąsesni ir lipnesni, nebe skysti. Tada klijuok kuo arčiau natūralios blakstienų augimo linijos. Luktelėk minutę ar pusantros, kol blakstienos prilips.

8. Blakstienas ar jų kuokštelius klijuok prilaikydama pincetu. Tai leis priklijuoti itin preciziškai. Vos prie voko pridėtas blakstienas dar galima pataisyti, jei iš pirmo karto nepataikei jų priglausti reikiamoje vietoje. Tačiau jei jau bus praėję keletas sekundžių ir norėsi taisyti - geriau imti naują blakstienų kuokštelį, iš naujo jį tepti klijais ir tada klijuoti.

9. Kai būsi priklijavusi visas blakstienas, dar kartą padažyk jas tušu. Tiesa, ne galiukus, kad jų nepasunkintum, o tik prie šaknų - kad suvienodintum savų ir priklijuotų blakstienų spalvą.

10. Priklijavusi blakstienas gali toliau dažyti akis. Tik būk atsargi su apvadų linija: kad priklijuotos blakstienos neatšoktų, apvadų pieštuku geriau atsisakyti. Geriausiai tiks skysti apvadai, tepami plonučiu teptuku.

Grožioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.