Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip pasidaryti dūminį akių makiažą pačiai (foto, video)

2011-05-15

Dūminis akių makiažas atrodo labai puikiai. Be to, jis ir madingas. Su juo akys atrodo paslaptingos bei viliojančios. Dūminį efektą išgauti nėra taip sunku. Todėl, net neabejojame, kad pasidaryti tokį akių makiažą sugebėsite ir pati.

Kaip pasidaryti dūminį akių makiažą pačiai (foto, video)

Svarbu žinoti, kad reikia tinkamai parinkti spalvas bei jas sumaišyti. Venkite mėlynų spalvų. Siūloma rinktis juodus, pilkus, rudus ar tamsiai žalius šešėlius.

Jums reikės:

  • Makiažo pagrindo akims;
  • Dviejų šešėlių atspalvių: tamsesnio ir šviesesnio;
  • Kosmetinio akių pieštuko;
  • Makiažo teptuko;
  • Blakstienų tušo.

1 žingsnis.Pasirengimas makiažui

Be makiažo pagrindo akims, nepradėkite tepti šešėlių. Pagrindas yra būtinas, kad akių šešėliai nesubėgtų į vieną krūvą bei ilgiau išsilaikytų.

2 žingsnis. Naudokite kosmetinį akių pieštuką

Pieštuku apveskite viršutinį ir apatinį akių vokus taip, kad linijos susijungtų. Šešėliai ir pieštukas turi būti tokio paties atspalvio. Pavyzdžiui, jei pasirinkote rudus šešėlius, tuomet naudokite rudą pieštuką.

3 žingsnis. Ryškinimas šešėliais

Kai akių vokai jau paryškinti pieštuku, tada galite pradėti pieštuko linijas ryškinti šešėliais. Šešėlių teptuku švelniai tapšnokite viršutinių vokų liniją, ją labiau išryškinkite. Apatinę akių vokų liniją paryškinkite tik šiek tiek. Jei pernelyg paryškinsite abi linijas, Jūsų akys gali įgauti dramatišką įvaizdį.

4 žingsnis. Naudokite šviesesnį atspalvį

Išsirinktus šviesesnius šešėlius tepkite virš tamsesnio atspalvio šešėlių, kuriais ryškinote akių linijas. Šviesesnius šešėlius tepkite per visą likusią akies voko dalį.

5 žingsnis. Tepkite tamsesnius šešėlius

Tamsesnius šešėlius pradėkite tepti nuo blakstienų linijos ir kilkite teptuku aukštyn link vokų pabaigos. Tamsesnį atspalvį tepkite tol, kol išnyks pieštuko linija.

6 žingsnis. Koregavimas

Švariu šepetėliu nuvalykite nubyrėjusius šešėlius.

7 žingsnis. Užsitepkite tušą

Joks akių makiažas neatrodys puikiai be akių blakstienų tušo, todėl perbraukite porą kartų juo savo blakstienas ir džiaukitės galutiniu rezultatu!

Su tokiu akių makiažu atrodysite stulbinančiai! Todėl būtinai jį išbandykite, jei dar neteko.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* T  2012-05-09
M. cia ne dirbtines mano irgi tokios pacios..
* krista85  2012-03-06
Cia profesionalo darbas?.....Siaubas kaip jis ja daze...neabejoju kad merginukei asaros trysko is akiu nes tokio grubumo dar nesu maciusi....jos akys visos raudonos pasidare nuo odos braizymo!!!
* M.  2011-05-20
Modelio lūpos labai negražios... Tokios pripustos to vadinamojo botulino.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.