Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Ar dažytis einant į darbą?

2014-04-07

Kad ir kokią įgudusią ranką turėtum, makiažas ryte, prieš einant į darbą, atima ne taip jau mažai laiko. Be to, kartais tenka susimąstyti, ar apskritai jo reikia einant į darbą? Jei makiažas bus natūralus ir visiškai nematomas - tai gal verčiau taupyti laiką ir jo atsisakyti? O jei norėtum pasidažyti ryškiau - verta pasvarstyti, ar tai profesionalu? Ar nežiūrės visi į tave kaip į pridažytą lėlę, kuriai akių tušas svarbiau nei rengiamas projektas?

Ar dažytis einant į darbą?

Kad ir kokios dvejonės tave kamuotų, neabejok: bent šiek tiek kosmetikos į darbą - labiau padeda, nei trukdo. Ir štai priežastys, kodėl taip yra!

1. Makiažas paslepia nuovargį. Jei vakar vakarėlyje šėlai iki paryčių, ryte pabudai užsikimšusia nosimi ar visą naktį raminai karščiuojančią atžalą, ryte į darbą nueisi ne pačios geriausios formos. Makiažas kaip tik ir yra ta stebuklinga lazdelė, kuria gali akimirksniu nubraukti nuovargį nuo savo veido. Geriau padūmavusių akių efektas, sukurtas šešėliais, nei pajuodę paakiai ir stiklinis žvilgsnis po bemiegės nakties.

2. Bloga šukuosena - ne bėda. Rytų, kai neklauso plaukai, pasitaiko visiems. Ir vienintelis efektyvus būdas jiems sutramdyti - patikimos šukuosenos formavimo priemonės (plaukų želė, formavimo skystis, sausas šampūnas), aksesuarai ir, žinoma, dailus makiažas! Kai veidas švyti, į plaukus mažai kas kreips dėmesį.

3. Ryto ramybė. Kad ir kaip skubėtum į darbą ryte, skirdama 10 minučių makiažui kartu nesąmoningai užsiimi tam tikra meditacija: atlikdama įprastus veiksmus, gražindama veidą, nusiteiki naujai sėkmingai darbo dienai.

4. Darbingas startas. Jei esi įpratusi dažytis, makiažas ryte - tas pats, kas dantų valymasis ar apsirengimas: pamėginusi išeiti be jo, jausiesi, tarsi kažko trūktų.

5. Praktika leis pasiekti tobulumo. Praradusi įgūdžius darytis makiažą kasdien, prireikus išeiti į vakarėlį gali pajusti, kad nebemoki net dailiai apvesti akių. Taigi treniruokis kasdien, kad gražiai atrodytum ir darbe, ir ypatingomis progomis.

6. Susikoncentruok į tai, ką turi geriausio. Svarbiausios makiažo užduotys - paslėpti tai, kas netobula, ir paryškinti tai, ką turi gražiausio. Puikus filosofinis užtaisas visai darbo dienai! Dar neiškėlusi kojos iš namų tu jau žinai, kaip turi elgtis tikra profesionalė: maskuoti savo trūkumus ir išryškinti privalumus!

7. Pasitikėk savimi. Kai atrodai geriau, jautiesi geriau. Tai paprasta ir aišku kaip dukart du!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.