Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Žiemos kosmetinės atnaujinimas

2013-01-04

Kai žiemą šaltukas ima spausti, reikia ne tik šiltų drabužių, bet ir kosmetinės reviziją atlikti. Ne paslaptis, kad šiltuoju ir šaltuoju sezonu odos priežiūros priemonės skiriasi. Ir jei vasarą tinka lengvos tekstūros, žiemą norisi kažko masyvesnio ir sodresnio.

Žiemos kosmetinės atnaujinimas

Maskuojame trūkumus. Žiemą daugelis susiduria su išsausėjusia oda. Riebi tampa normali, normali – sausa, o sausa – dar sausesnė. Todėl pagal savo odos tipą reiktų rinktis priemones, kurios gerai maitintų ir tuo pačiu drėkintų, juk daugumos oda pradeda šerpetoti ir makiažas tuomet sluoksniuojasi. Kai prasideda šildymo sezonas būtinai valykite odą, nes taip kosmetinės priemonės išsilaiko gerokai ilgiau.

Odos priežiūra – labai individualus dalykas, tačiau vertėtų išplėsti paieškos ribas. O priemonės riebiai odai – ne visuomet išsigelbėjimas. Žiemą geriausiai atsisakyti šiurkščių kempinių ir priemonių riebiai odai, kadangi jos veikia destruktyviai.

Tonuojančioji priemonė reikalinga ne tik dėl temperatūrų skirtumo, bet ir dėl to, kad keičiasi odos spalva. Atostogos jau baigėsi, kitos dar toli, o saulės gauname labai mažai ir nereguliariai. O jei naudosite gerus tonus, odos spalva atrodys ideali – neatrodysite nei išbalusi, nei pageltusi.

Tačiau ne tik kremas padės išlyginti odą. Žiemą, kaip ir vasarą, kosmetologai rekomenduoja įsigyti makiažo pagrindą: vasarą jis leidžia nenubėgti makiažui, o žiemą – išlaiko drėgmę ir neleidžia odai sluoksniuotis.

Kita problema – ant blyškios ir sausos odos matomi įvairūs trūkumai: paraudimai, tamsūs ratilai ir pan. Todėl makiažo pagrindas tikrai nepakenks. Ir jei tonuojančią priemonę reikia tepti plonu sluoksniu, pagrindo reikia negailėti. Venkite pudros, ypač prieš einat į laiką, nes ji labai sausina.

Akys. Žiemą įsigykite vandens nepralaidų tušą.  Juk stiprių šalčių metu paprastas tušas gali nuvarvėti. Reikia atminti, kad šį tušą reikia valyti su specialiomis priemonėmis, kitaip pažeisite, o gal net ir išrausite blakstienas.

Lūpos ir skruostai. Sutrūkinėjusios lūpos – labai dažnas reiškinys žiemą. Todėl naudokitės kiek įmanoma dažniau balzamu ar gydomuoju lūpdažiu. Šiuolaikiniuose lūpdažiuose gausu natūralių medžiagų, kurios apsaugo, drėkina ir rūpinasi jūsų lūpytėmis žiemą.

Skaistalais piktnaudžiauti nereikėtų, ir stenkitės rinktis kremines tekstūras, kadangi jos labiau drėkina ir iškart lygiai pasiskirsto ant odos. Spalvos – turėtų būti nelabai ryškios. Kadangi lauke veikiant žemai temperatūrai oda atšąla, o įėjus į vidų – ji staigiai išrausta. Galite labai greitai pavirsti „Matrioška“.

Šiek tiek apie madą

Kadangi ruošiatės atnaujinti savo kosmetinę, reikia pagalvoti ir apie atspalvius, madingus šiais metais.

Pradėkime nuo akių. Pagrindinės šių metų spalvos: ruda, juoda, auksinė, mėlyna ir žalia. Išsklaidytas mitas apie tai, jog „dūminės akys“ gali būti tik juodai-baltos. Naudokite drąsiai įvairias spalvas ir improvizuokite: nuo rudų iki ryškiai žalių ar mėlynų atspalvių.

Žiemos metu labai gerai atrodo akių apvedimai, pačių įvairiausių spalvų ir pločio. Nebijokite eksperimentuoti – tegul kosmetinėje atsiranda ne tik juoda spalva.

Jei nenorite išryškinti akių, daugiau dėmesio skirkite lūpoms. Šiuo metu madoje tamsiai raudonos ir slyvų atspalviai. Galite rinktis ir klasikinius, ir matinius lūpdažių variantus. Svarbu, kad lūpos būtų ryškios.

Ir pagrindinė taisyklė, galiojanti visai metais: arba lūpos, arba akys!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.