Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Viskas, ką reikia žinoti apie akių tušą

2012-09-04

Ko gero, kasdien naudojate tušą, ir štai keletas dalykų, kuriuos privalote apie jį žinoti. Taip jūs ne tik sutaupysite pinigų, bet ir atkreipsite aplinkinių dėmesį į savo nuostabias akis.

Viskas, ką reikia žinoti apie akių tušą

1 patarimas: kai naudoti blakstienų šepetėlį.

Po to, kai užsitepėte tušą, pasinaudokite šepetėliu – jis yra skirtas tam, kad blakstienos būtų atskirtos viena nuo kitos ir panaikintų susidariusius gumulėlius.

2 patarimas: vatos lazdelės

Akių makiažo perteklių galima nuimti ir koreguoti su švariomis vatos lazdelėmis. Tai vienas paprasčiausių ir patogiausių būdų, kuris panaikins greitai jūsų mažas bėdeles. Be to, nepamirškite, kad šiuo atveju reiktų naudoti ir pienelį makiažo valymui.

3 patarimas: nebijokite spalvotų tušų

Nesiginčysim, juoda spalva – klasikinis variantas. Vis dėl to, nepamirškite, kad blondinėms geriausiai tinka rudas tušas, jis nesižiūri taip vulgariai. Mėlynas tušas pabrėžia mėlynakių privalumus, o violetinis priverčia jūsų akis žvilgėti ir žėrėti. Taigi, jei norite nustebinti aplinkinius, paeksperimentuokite su spalvotais tušais.

4 patarimas: kaip užtepti tušą

Tepant tušą stenkitės sujudinti patį šepetėlį prie šaknų: tokiu būdu jūs tepate tušą nuo pat šaknų ir taip prailginate blakstienas. Be to, keletas užteptų sluoksnių žiūrisi efektingiau.

5 patarimas: koks tušo šepetėlis yra geras

Geriausiai rinkitės tušą su plonu šepetėliu, kuris leidžia kruopščiai padažyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas.

6 patarimas: žnyplės

Žnyples užrietimui reiktų naudoti prieš tepant tušą. Tuomet jūsų blakstienos atrodys ilgesnės ir sodresnės.

7 patarimas: žvilgsnis

Norite dramatiško žvilgsnio? Tuomet padažykite tik viršutines blakstienas. Jei norite optiškai padidinti akis, tuomet dažykite ir apatines blakstienas.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.