Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Stebuklingi milteliai moteriškoje kosmetinėje

2013-02-28

Pudra sušvelnina veido bruožus, suteikia jiems aksomo žvilgesį, fiksuoja makiažą ir slepia defektus. Pudra yra viena mėgstamiausių moterų kosmetikos priemonių.

Stebuklingi milteliai moteriškoje kosmetinėje

Pagrindinė pudros funkcija – pagerinti veido spalvą, apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir neleisti išsiskirti odos riebalams. 

Pudros funkcijos

Pudra sugeria odos išskyras, todėl oda neblizga, ypač nosies srityje, o plono sluoksnio dėka, oda tampa matinė ir aksominė. Pudra turi maskuoti odos defektus. Todėl į jos sudėtį įeina cinkas, titano dioksidas ir kaolinas. Pudra turi priglusti prie odos, nesibarstyti pučiant vėjui ir ilgai laikytis ant veido.

Pudros ingredientai

Pudros spalvingumui naudojami įvairūs dažikliai: neorganinės, organinės, mineralinės arba sintetinės kilmės. Kvapai yra dedami, kad pudra turėtų malonų kvapą.

Pudros niuansai

Biri pudra. Ji lengvai tepama, gerai įsigeria ir pasiskirsto. Veido bruožai tampa minkštesni ir švelnesni. Vis dėl to, pagrindinis šio produkto trūkumas – negalima nešioti rankinėje.

Pudra kamuoliukais. Ji tepama labai plonu sluoksniu ir leidžia veido odai ilgam išlikti šviežiai. Labai svarbu, kad pudros kamuoliukai turi būti vienodi, lygūs, be jokių papildomų gabaliukų. Tačiau jos taip pat nerekomenduojama nešioti rankinėje.

Kompaktinė pudra. Dėl esamo riebalų kiekio, tokia pudra idealus variantas sausai odai. Ją patogu nešioti rankinėje ir išsitraukti bet kada, kai norisi pakoreguoti makiažą. Be to, dauguma gamintojų pudrines gamina kaip aksesuarą. Vis dėl to, šios grupės pudros negalima tepti storu sluoksniu, skirtingai nei birios.

Pudros-aksesuarai

Bronzinė pudra. Idealus variantas vasarai ir įdegusiai odai. Į ją dažniausiai yra dedama gydomojo purvo, kuris rudą atspalvį sušvelnina. Tokia pudra gali būti naudojama kaip multifunkcinis produktas, t.y. ji gali būti naudojama ir kaip pudra, ir kaip šešėliai ar skaistalai. Tačiau yra vienas niuansas: tepant ant neįdegusios odos ji atrodys nenatūraliai.

Blizganti pudra. Šiame produkte yra metalinio blizgesio dalelės, kurios esant dirbtiniam apšvietimui suteikia kūno odai ir veidui gražų blykčiojimą. Blizgioji pudra tinka vakariniam makiažui, nes dienos metu šis mirgėjimas atrodys nekaip.

Pudros-maskuotojos

Permatoma pudra. Beveik bespalvė pudra padės paslėpti natūralų odos riebalavimąsi ir pavers odą matine. Ji tiks bet kokiam odos tipui ir atspalviui. Tiesa, ši pudra tinka tik idealiai odai.

Antiseptinė pudra. Norėdamos paslėpti pabertą odą, geriausiai naudokite specialią antiseptinę pudrą. Tokios pudros sudėtyje nėra riebalų ir aromatų, tačiau yra antibakterinių ir priešuždegiminių ingredientų. Antiseptinę pudrą reiktų tepti ne kempinėle, bet vatos disku ir jį paskui išmesti.

Žalioji pudra. Jei ant veido yra išbėrimų ir uždegimų, išsiplėtusių kraujagyslių ir kitų odos trūkumų, juos paslėpti galima žaliosios pudros pagalba. Problemines vietas reikia pudruoti atsargiai, ir tik tada užpudruoti įprasta pudra.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.