Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Neskubėk išmesti netinkamos kosmetikos!

2012-07-11

Kiekviena iš mūsų susiduria su pirkiniu, kuris netinka. Ir jei tai atsitinka su drabužiu – šią problemą išspręsti gana paprasta: jūs grąžinate netikusį daiktą atgal į parduotuvę. Tačiau to negalima padaryti su kosmetikos priemonėmis.

Neskubėk išmesti netinkamos kosmetikos!

Kosmetika nepriklauso tai pirkinių kategorijai, kurią galima grąžinti į parduotuvę. Juolab įsitikinti, ar priemonė tinka, galima tik tuomet, kai produktas atidarytas. O kai tai priemonė atidaryta, jos nėra net kaip draugei padovanoti.

Išmesti, žinoma, gaila... O gal vis dėl to galima panaudoti?

Kremas veidui

Dažnai būna, kad nupirktas dieninis drėkinamasis kremas netinka veido odai. Ir sunku nustatyti priežastį kodėl. Greičiausiai, kažkokio komponento netoleravimas. O veidelio kankinti tikrai niekas nenori. Susitaikyti su netektais pinigais – sunku. Tokią drėkinamąją priemonę tikrai gali išnaudoti kūnui. Esmė ta, kad kūno oda nėra tokia jautri, todėl ir sudirgimo greičiausiai išvengsite. Nepatikusį veido kremą drąsiai galite panaudoti ir kaip rankų kremą.

Per tamsus tonuojantis kremas

Sunku parduotuvėse būna išrinkti tinkamą atspalvį. Su šia užduotimi kartais nesusidoroja ir patyrę konsultantai. Atsineši kremą namo, o jis – tamsesnis nei kad norėtųsi. Ką daryti? Paverskite tonuojantį kremą į drėkinamąjį veido ar kūno kremą su atspalviu. Jei jis skirtas veidui, tuomet keletą tonuojančio kremo užtepkite ant delno, pridėkite šiek tiek drėkinamojo veido kremo ir sumaišę tepkite ant veido. Ir drėkinimas, ir suteikiamas veido atspalvis.

Per šviesus tonuojantis kremas

Šviesus arba balkšvas. Reikalauja gyvumo. Tokiu atveju prieš tepant ant veido pridėkite šiek tiek tamsesnių šešėlių arba pudros atspalvių. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad atspalvis turi būti švelnus, neblizgus.

Ne ta lūpdažio spalva

Visažistai, žinoma, pasakys, kad moteris privalo turėti įvairiausių lūpdažių. Tačiau jei jūs turite vos keletą atspalvių ir visi jie netinka? Pasinaudokite skaistalais: jais galite ir patamsinti, ir pašviesinti – tai labai universalu. Išnaudokite šitą triuką ir tuomet, kai atostogaujate ir neturite su savimi visos kosmetikos.

Netinkamas šampūnas

Galbūt šampūnas jums atsibodo, o galbūt visiškai netinka, gal ir kiekis per didelis – atsibodo jį naudoti. Ką gi daryti su šampūno likučiais? Su šampūnu labai gerai skalbti angoros vilnos drabužius, taip pat megztus drabužius, kad jie neprarastų savo minkštumo. Taip pat šampūną galite naudoti ir kaip skystą muilą ar kaip dušo želė, kad oda nesausėtų.

Plaukų kondicionierius

Nepatinka jūsų kondicionierius? Būna taip, kad jis sunkina plaukus arba jums nepatinka jo kvapas. Neskubėkite išmesti. Naudokite kaip skutimosi kremą. Tai puiki alternatyva ir netgi tinkamesnė priemonė nei tikrasis skutimosi kremas. Jis suminkština plaukelius, padaro juos paslankesnius, oda tampa švelnesnė. Tokiu atveju plaukų kondicionierių įsimeskite ir į atostogų lagaminą – sutaupysite vietos.

Per šiurkštus šveitiklis

Tokių šveitiklių nenaudokite veidui nei kitoms jautrioms kūno vietoms. Tačiau jis puikiai tiks alkūnėms, keliams ar pėdoms – tai idealus produktas suminkštinti šių vietų odai. Labai gerai masažuoja ir pašalina negyvas ląsteles. O štai per minkštą šveitiklį labai paprasta pataisyti: užtenka tik truputį avižų arba šiek tiek druskos.

Grozioklubas.lt

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.