Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Neįprastos kosmetikos naujovės

2013-11-28

Sutiksite, kad kosmetikos reklama taip pat turi mums poveikį – pirksite ar ne. Tačiau kartais gaminį traukia paimti ne dėl kokybės, o dėl jo išskirtinumo.

Neįprastos kosmetikos naujovės
Mimikaki nuotr.

Patys netikėčiausiai blizgiai lūpoms

Jau nieko nebenustebins konditeriniai skoniai lūpdažiuose, tačiau kaip jums patiktų blizgesys lūpoms su traškučių „Cheetos“ skoniu? Arba bekono skonio balzamas lūpoms? Arba skrudintų bulvyčių? O tokie yra!

Kam reikalingas toks skonis – sunku suprasti. Ir tikrai jis neskirtas vegetarams. Kalorijų čia nėra, tad dietos metu būtų puikus paikatalas mėsai.

Naujas aromatas

Pratęsiant kalbą apie gastronomijos skonius ir kvapus, galim rekomenduoti ir... šoninės skonio kvepalus. Tai seksualus, čirškančio ant keptuvės šoninės kvapas! Gamintojas – kompanija „Fargginay, Inc“. Šio kvapo gerbėjai teigia, kad jis pakelia nuotaiką. Sudėtyje galima rasti 11 eterinių aliejų, taip pat žolių ir prieskonių. Beje, yra netgi dvi šių kvepalų rūšys – „Bacon Classic“ (su prieskoniais) ir „Bacon Gold“ (su citrinos prieskoniu).

Aromatas iš vidaus

Apie aromatus dar ne viskas. Ši naujovė atsirado Bulgarijoje, Čekijoje ir Vengrijoje – tai saldainiukai „Alpi Deo Perfume Candy“. Gamintojai teigia, kad vos tik jūs sučiulpiate saldainį, jis ne tik gaivina jūsų burnos kvapą, bet ir kūnas pajunta rožių aliejų.

Intymių vietelių šukuosenų naujovės

Yra įvairių kirpimų trafaretai, o čia – dažai intymiai vietelei. Dabar intymios šukuosenos beveik niekuo nesiskiria nuo kitų: joms naudojamos ir specialios formuojančiosios priemonės, dažai, yra sekamos mados. Taigi, dažnų spalva irgi siūloma itin originali: mėlyna, violetinė, rožinė, galima tapti blondine ar briunete.

„Mimikaki“ lazdelės

„Mimikaki“ – japoniškas išradimas. Tai paprasti ausų krapštukai, tik patobulinti. Pasirodo, Japonijoje yra išvystytas ausų valymo kultas. Yra salonai, kuriuose siūloma ir profesionalų paslauga. O eiliniams piliečiams yra siūloma įvairūs krapštukai, priklausomai nuo amžiaus. Ausų krapštukų „Mimikaki“ vienas galas yra pūkuotas, o kitame gale – kabliukas sieros pašalinimui. Taigi, „pūkuotukas“ yra naudojamas ausų masažui. Labai erotiška!

Keturkojis grožis

Tie, kas turi kates, žino, kad vos tik jie grįžta namo, augintiniai iš karto puola sveikintis ir draugauti. Priežastis – kvapas. Net jei jūs ir esate pasipurškę įvairiausiais kvapais, katės pajus tai, ko joms reikia iš tikrųjų. Tačiau jei jūsų katės nemėgsta, jūs vis tiek galite kvepėti patraukliai katėms: juk galima kartais kvepėti ne dėl vyrų, bet dėl kačių. Tiesa, sunku pasakyti, kam to reikia...

Ir dar viena naujovė mūsų keturkojams draugams – nagų lakas, kuris spalvingas, greitai džiūsta, nėra toksiškas, nekenksmingas. Galite išbandyti ir jūs!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.