Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Lakas plaukams – ne tik plaukams

2012-11-27

Savo rankinėje turite plaukų lako? O juk jis gali jus išgelbėti neeilinėse situacijose. Sužinokite, kaip dar galite panaudoti savo šukuosenos pagalbininką.

Lakas plaukams – ne tik plaukams

1. Naminių gyvūnėlių kailio šalinimas. Mes juk dieviname savo augintinius – kačiukus, šuniukus, triušiukus. O kailio šėrimosi problema yra itin opi. Kiekvienąkart eidamos iš namų, apsižiūrime, ar nėra prikibusių gyvūnėlio šerių. Apipurkškite laku valymo šepetį ir tada surinkite visą kailį. Galima lako užpurkšti ir ant apsivėlusios medžiagos – plaukelius labai lengvai nuvalysite net ir ranka.

2. Piešinio užtvirtinimas. Kiekvienas menininkas papasakos jums apie šį metodą. Ypač jei jūs esate pradedantis dailininkas ir neturite specialių priemonių, bet norite užsaugoti savo pastelės ar grafito šedevrą.

3. Vabzdžių naikinimas. Kitą kartą, kai namuose apsigyvens įkyri musė, uodas ar bitė, nevaikykite jos su rankšluosčiu ar pletne. Jei turite po ranka plaukų lako, papurkškite ant vabzdžio. Lakas plaukams nėra toks toksiškas, tačiau jis tikrai neigiamai paveikia vabzdžius.

4. Statinis krūvis. Žiemą tai ypatingai svarbu. Kad sijonas nepriliptų prie pėdkelnių, pasinaudokite plaukų laku. Purkškite jį tuomet, jei po ranka neturite antistatiko. Tik būkite atidžios: jei drabužis yra iš šilko ar kitos plonos medžiagos, gali likti dėmių.

5. Savigyna. Norint apsiginti visi metodai yra pateisinami. Tačiau šiuolaikinės merginos retai rankinėje nešiojasi dujų balionėlį. O štai lako buteliuku galima naudotis ne tik dėl grožio, tačiau ir ginant grožį. Papurkškite užpuolikui į akis – ir jau turėsite keletą minučių pabėgimui ar pagalbos iškvietimui.

6. Ugnies šou? Šis pasiūlymas galioja tik suaugusiems. Tiesa, ir suaugusiems neaišku, kada jis tinkamas – nebent filmuojant siaubo filmą, kuriame reikia liepsnosvaidžio? Lakas plaukams lengvai įsidega, todėl galite išnaudoti jo degiąsias savybes. Tik nepasakokite apie tai savo vaikams.

7. Siūlas į adatą. Šis triukas patiks toms, kurios mėgsta karts nuo karto siūti rankomis, be to, ir siuvimo mašinos yra pagamintos taip, kad siūlą reikia įverti į adatą. Sutvardyti nepaklusnų siūlo galą jums padės plaukų lakas! Supurkškite siūlą ir jis taps standus bei paklusnus. Viskas eisis kaip sviestu patepta!

8. Sausas šampūnas. Jūsų plaukų šaknys susiriebalavę, tačiau neturite laiko nei plautis galvos, nei susišukuoti? Paimkite plaukų lako, nupurkškite šaknis ir pamasažuokite. Lake esantis alkoholis panaikins susikaupusius riebalus, plaukai atrodys purūs, o jūs – pasiruošusi naujai dienai!

9. Pėdkelnių „remontas“. Neleiskite, kad staiga „nubėgusi eilutė“ sugadintų jums dieną: laku apipurkškite ir pačią skylutę kaltininkę, ir nubėgusią eilutę. Taip pat tinka klijai arba nagų lakas.

10. Rašalo dėmės. Tai katastrofa! Niekam nepatinka, kai rankinėje ar palaidinėje išsilieja parkeris ir palieka dėmę. Todėl kad tai reiškia, jog likote be parkerio ir be gero daikto. Nupurkškite dėmę plaukų laku ir leiskite jam įsigerti. Tada paimkite šepetį ir intensyviai patrinkite dėmę. Šis triukas tinka ne tik drabužiams ar rankinėms, bet ir klaviatūrai, pieštukinei ir kt.

11. Batelių užtvirtinimas. Būna taip, kad rytais visas kūnas dar miega, o kojos yra tarytum susitraukusios – bateliai pradeda smukčioti. Ypač nemalonu, jei dėvite itin madingus baletinius batelius. Be to, taip gali ištikti ir trauma. Papurkškite koją plaukų laku, taip pat vidinę bato pusę – ir batelis priglus taip, kaip reikia.

12. Atplyšęs vidpadis. Dar vienas nemalonus atvejis su avalyne, o šalia nėra batų taisyklos. Laikinai priklijuoti vidpadį galite ir su plaukų laku. Ir diena nebus sugadinta, ir nuotaika gera.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.