Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip visad atrodyti gražiai ir sutaupyti pinigų?

2013-05-15

Šis klausimas iškyla, matyt, daugumai moterų. Kiekviena nori atrodyti gražiai, tačiau grožio procedūros paprastai nedžiugina piniginės. Pateiksime Jums 10 patarimų, kaip visada būti gražioms ir sutaupyti šiek tiek pinigų.

Kaip visad atrodyti gražiai ir sutaupyti pinigų?

1. Plaukų šaknis dažykite pačios

Nusipirkti plaukų dažų pakuotę ir dažyti plaukų šaknis pačiai bus tikrai pigiau, nei eilinį kartą lankytis grožio salone. Jei bijote, kad nepavyks nusidažyti plaukų šaknų pačiai, į pagalbą pasikvieskite draugę.

2. Pasirinkite lengvai formuojamą šukuoseną

Jei rytais užtrunkate pusvalandį, bandydamos ištiesinti plaukų kirpčiukus, pagalvokite – galbūt verta apskritai jų atsisakyti? Pasirinkite tokią šukuoseną, prie kurios nereikės gaišti daug laiko – sutaupysite laiko, o taip pat ir pinigų, kuriuos išleistumėte plaukų priežiūros priemonėms (plaukų fiksacijos, tiesinimo ir pan.).

3. Už plaukų galiukų kirpimą mokėkite mažiau

Plaukų galiukus reikėtų pakirpti kas tris savaites. Tai, žinoma, turėtų kainuoti mažiau nei kirpimas ir šukuosenos formavimas. Jei grožio salonas, kuriame nuolat lankotės, už galiukų kirpimą ima tiek pat pinigų, kiek ir už modelinį kirpimą, pasiieškokite kito salono, kuris taiko atitinkamas kainas.

4. Apsilankykite grožio paslaugų mokykloje

Profesinėje  grožio paslaugų mokykloje studentai paprastai teikia  paslaugas už kur kas mažesnę kainą nei esate įpratę mokėti kirpėjui ar manikiūrininkui.  Pasinaudokite tuo!

5. Pirkite urmu

Šampūną, balzamą, nagų lako valiklį ir pan. pirkite didesnės talpos buteliukuose – Jums tai kainuos pigiau.

6. Rinkitės kitų firmų produktus nei esate pratusios

Rinkitės pigesnius produktus nei esate pratę. Žinoma, kokybė visuomet svarbiau, tačiau pirkdami žymių firmų produktus paprastai permokate – didžiąją pinigų dalį mokate už prekės ženklą. Kreipkite dėmesį ne į prekinį ženklą, o į produkto sudėtį. Vaistinėje pirktas makiažo valiklis gali būti ne tik pigesnis, bet ir geresnis.

7. Naudokitės akcijomis

Jei pamatote, kad Jūsų mėgstamas produktas parduodamas su akcija, nusipirkite – turėsite ateičiai, tačiau atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką.

8. Rūpinkitės pėdomis

Sutaupysite pinigų, jei visą žiemą rūpinsitės pėdomis – nereikės darytis pedikiūro, kuris kainuoja tikrai nemažai.

9. Pirkite kvepalus be alkoholio

Kvepalų, kurių sudėtyje yra alkoholio, kvapas  išgaruoja greičiau. Rinkitės kvepalus, kurių sudėtyje nėra alkoholio  - buteliuko užteks ilgesniam laikui.

10. Skolinkitės iš draugių

Jei Jums reikia, pavyzdžiui, tam tikros spalvos akių vokų šešėlių arba nagų lako vakarėliui, tačiau žinote, kad priemonių prireiks tik vienam kartui – pasiskolinkite iš draugių, taip išvengsite papildomų išlaidų.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.