Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Išmesti ar palikti? Peržiūrime savo kosmetinę

2012-09-22

Naujas sezonas – nauji ir vardai. Koks makiažas madingas 2012 metų rudenį ir kokios dekoratyvinės priemonės yra būtinos tavo rankinėje? O ką galima drąsiai išmesti ir atsisveikinti? Tereikia žvilgtelėti ant mados podiumų ir atsiklausti grožio ekspertų.

Išmesti ar palikti? Peržiūrime savo kosmetinę

Akių makiažas 2012 m. rudeniui

Šį rudenį ant podiumo matome priešingybes: padūmavusių akių efektą ir „nude“ (bespalvį) makiažą. Elegantiškasis „nude“ derinamas su tamsiu lūpdažiu arba visiško makiažo nebuvimas – tai galite išvysti Rochas, Zac Posen, Christian Siriano, Bottega Veneta, Badgley Mischka, Bill Blass kolekcijose. Taip pat madingas makiažas, labai artimas natūralių spalvų gamai, kai dūminio žvilgsnio efektas pasiekiamas lengvais bronzos, terakotiniais, grafitiniais atspalviais.

Dūminiams atspalviams taip pat naudojamos ir žalia, ir mėlyna, ir violetinė spalvos. O štai klasikinės padūmavusios juodos akys atrodo dramatiškai, kai modeliai priminė tamsią kaukę su prigesintais antakiais.

Šio sezono mada – neįprastas blizgesys ir ryškūs šešėliai. Madingos spalvos: blyški rožinė su atlaso efektu, violetine, burgundiško vyno spalva. Būtinas juodas pieštukas ir tušas.

Sezono naujovė – šešėliai, kurių tekstūra yra tarp skystos ir gelinės. Jie lengvai pavers jūsų makiažą madingu: tokie šešėliai blizga ir tviska. Beje, jei naudosite blizgančius šešėlius, turėkite ir blizgantį pieštuką akims. O jei jūsų šešėliai matiniai, tuomet rankinėje palikite ir matinį pieštuką.

Nebijokite eksperimentuoti su tušu: šį sezoną madinga apatines blakstienas rekomenduojama tepti rudu, o viršutines – juodu tušu. Toks triukas padeda atverti akis, o žvilgsnis tampa išraiškingu.

Makiažas lūpoms 2012 m rudeniui

Čia taip pat išlieka bespalvis makiažas ir sodrios uogų, netgi dramatiškos, spalvos. Tamsias lūpas rekomenduoja Rochas, Zac Posen, Christian Siriano, Bottega Veneta, Badgley Mischka kolekcijos.

Raudonas lūpdažis buvo madingas ir vasaros metu, tačiau šiuo metu viršų ima raudonai-oranžinė gama, taip pat retro atspalviai, vyšninė ir rudai raudona spalvos. Bet pažymima tai, kad ir blizgesiai, ir lūpdažiai turi turėti perlamutrinį blizgėjimą, kuris atspindėtų šviesą.

O natūralią lūpų spalvą pabrėžia Carolina Herrera ir Herve Leger by Max Azria.

Skruostų makiažas 2012 m. rudeniui

Naujame sezone akcentuojami būtent skaistalai, kai modelių skruostai yra gundančiai rausvi. Derinant tokius atspalvius su neutraliu makiažu, atrodo, kad skruostikauliai tik dar labiau pabrėžia moteriškumą ir moters švelnumą.

Naudokite skaistalus uogų atspalvių, tačiau tai nereiškia, kad reikia atsisakyti bronziatų – bet neperdauginti. Ir pagrindinė taisyklė: kuo natūraliau atrodys skaistalai, tuo išraiškingesni bus šešėliai ir lūpdažis.

Tonuojamosios priemonės 2012 m. rudeniui

Šiltas, beveik permatomas veido tonas, pats iš savęs blizgantis – pagrindinė šio rudens tendencija. Nesvarbu, kas jums patinka – bespalvis ar dramatiškas makiažas, toks tonavimas tiks prie bet kokio įvaizdžio.

Norint sustiprinti šešėlių ir lūpdažio efektą, veido spalva turi būti perregima, tačiau neblizganti – t.y. matinė, to negalima keisti net ir vakare. Į pagalbą jums atskubės kreminė pudra, kuri pati prisitaiko prie veido odos ir ilgai išsilaiko.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* doctorelviswhyte@gmail.com  2016-06-09
Norite parduoti savo inkstą? Arba jūs ieško galimybę parduoti savo inkstą už pinigus dėl finansinių suskaidyti ir jūs nežinote ką daryti, tuomet susisiekite su mumis šiandien ir mes jums pasiūlyti gerą sumą už savo inkstą. Mano vardas (Doctor Elvis Whyte) esu Frenolog mūsų ligoninėje aš, specializuojasi inkstų chirurgijos ir mes taip pat kovoti su pirkimo ir transplantacijos inkstų su svetaine žinutę atitinkamą donorą. Kontaktinis elektroninio pašto adresas:

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.