Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Atradimas – vaikiška kosmetika

2013-03-21

Visos mamos rūpinasi savo mažyliais ir tikrai neperka nepatikrintos kosmetikos. Ir nė viena kosmetikos kompanija nerizikuos, leisdama blogos kokybės priemones vaikams, kurios kenkia mažylio odai ir plaukams. Tad pažvelkime į vaikišką kosmetiką, ar iš tikrųjų ji tinka ir mums, moterims. Juk atrodo, čia mažai chemikalų, alergenų, aromatinių medžiagų ir pan.

Atradimas – vaikiška kosmetika

Vystyklų kremas

Jis sukurtas, kad mažylio oda nesitrintų į sauskelnes. Moteris drąsiai gali naudoti šį kremą rankoms ir kojoms. Beje, dažniausiai tokie kremai turi ir gydomųjų savybių, tad galite pasitepti ir nedideles žaizdas, tarkim, bato pritrintą kulną. Šie kremai lengvai įsigeria, jie neriebūs, todėl galite drąsiai juos tepti prieš velkantis drabužius.

Oro drėkintuvas

Pediatrai pataria šalia vaiko lovytės pastatyti oro drėkintuvą, kuris drėkina mažylio odą ir lengvina alergijos simptomus. Juk priversti vaiką gerti daugiau vandens praktiškai neįmanoma. Pirmuosius šešis mėnesius mažyliams patariama miegoti būtent taip. O jei jūs miegosite šalia – tikrai pajusite skirtumą: išnyks sausos odos pojūtis, neliks suskeldėjusių lūpų, veido oda švytės.

Servetėlės

Varvančios nosytės – dažna mažylių problema. Todėl patariama jų mažas nosytes valyti su drėgnomis servetėlėmis. Jei naudojate makiažui valyti drėgnąsias servetėles, pastebėsite, kad jos tokios pačios – tik kainuoja dvigubai brangiau. Su šiomis servetėlėmis galite valyti makiažą, kosmetinius šepetėlius, imti jas į kelionę.

Vaikiškas šampūnas

Niekas taip gerai neišvalo šepetėlių ir kempinėlių, kaip vaikiškas šampūnas. Išspauskite šiek tiek šampūno ant delno, pamasažuokite šepetėlius, ir tada nuplaukite vandeniu – jie taps švarūs ir minkšti. Nors vaikiškas šampūnas ir tinka suaugusiems, tačiau jis nėra naudingas, kadangi negali visiškai išplauti galvos odos ir plaukų. Tuo tarpu vaikams užtenka šampūno, kuris paprasčiausiai suminkština plaukus ir galvos odą, o riebalų kol kas čia nėra.

Vaikiška pudra

Jei bijote aliuminio dezodorantuose ir apskritai jais nepasitikite, išbandykite vaikišką pudrą. Be to, šią kosmetinę priemonę galite naudoti ir kaip sausą šampūną. O jei trina bateliai karštą vasarą, pabarstykite ja kojas.

Vaikiškas aliejus

Vaikiškas aliejus labai tinka minkštai ir seksualiai moters odai. Tą žinome ir iš reklamos. Jei vasarą užtepsite vaikiško aliejaus ant kojų, suteiksite joms gundančio blizgesio.

Vaikiškas kremas

Šis vaikiškas produktas yra numeris vienas jūsų kosmetinėje. Jis padėjo ne vienai moteriai. Ir vyrams, beje. Mėgstančios gaminti kosmetiką namuose, šį kremą naudoja kaip pagrindą savo eksperimentams. O probleminės odos savininkės be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Vaikiška dekoratyvinė kosmetika

Kai kuriuose vaikiškuose rinkiniuose galima rasti blizgesį lūpoms ir antialerginius skaistalus, o taip pat ir kitas priemones. Tačiau neskubėkite jomis dažytis, kadangi vaikiška kosmetika nėra patvari, mažai pigmentinės ir yra daugiau skirtos mažų mergaičių supažindinimui su kosmetika. Tiesa, ši kosmetika jokios žalos nepadarys, todėl ją gali drąsiai naudoti nėščiosios.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.