Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Sulieknėti padės... šaldytuvas!

2012-01-11

Mitybos specialistai teigia, kad tie žmonės, kuriems yra sudėtinga išlaikyti gerą kūno svorį, gali kaltinti ne maisto produktus, tačiau šaldytuve esančius stalčiukus ir lentynėles.

Tiksliau galima paaiškinti, kad būtent tai, kaip yra išdėstyti produktai šaldytuvo lentynose, daro įtaką maisto produktų pasirinkimui, nes žmonės yra linkę pasirinkti valgyti tai, kas jiems pirmiausia krenta į akis.

Mokslininkai, atlikę tyrimą pastebėjo, kad žmonės pirmumą teikia tiems maisto produktams, kurie yra greičiausiai prieinami. Buvo pastebėta, kad jeigu pirmiausia lentynos matomoje vietoje gulėjo sūrio gabalas, tuomet jį ir buvo linkę rinktis valgyti tyrimo dalyviai. O štai paėmus ir sukeitus maisto produktus vietomis, pastačius labiau matomoje vietoje, pvz., konservus, tuomet pirmumas buvo teikiamas būtent jiems.

Taigi, galima teigti, kad tai, kaip yra išdėstyti produktai lentynose tikrai gali daryti įtaką maisto produktų pasirinkimui, todėl geriau būtų gražiai susidėlioti maisto produktus lentynose ir pirmumą suteikti sveikiems maisto produktams. Be to, būtina pabrėžti, kad šis faktas galioja tokiu atveju, kai yra kalbama apie tokius maisto produktus, kuriuos dažniausiai yra renkamasi, kai norima tiesiog užkąsti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.