Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Šis tas apie nepriekaištingą laikyseną

2011-05-22

Juk Jūs visuomet norite atrodyti patraukliai bei seksualiai, argi ne taip? Turbūt prieštaraujančių neatsiras. Taigi, kad galėtumėte džiaugtis puikia išvaizda, žinokite, kad tik gražios suknelės Jums nepakaks. Matyt, ne kartą teko girdėti, kad svarbiausia ne tai, ką vilkite, tačiau kaip vilkite drabužį.

Šis tas apie nepriekaištingą laikyseną

Asmeniniai pliusai

Svarbu yra tai, kaip save pateikiate. Jei visuomet Jums patinka sėdėti susigūžusiai, eiti palinkusiai ir nežiūrėti tiesiai, tuomet tai yra jau nemaža problema. Vilkėkite, kad ir gražiausius ir brangiausius drabužius, tačiau bendras vaizdas, tiesą sakant, bus tikrai labai jau nekoks. Todėl pasitempkite, išsitieskite, įtraukite pilvuką, galvą iškelkite į viršų, pečius atstatykite atgal ir štai jau Jūs atrodote kur kas patraukliau bei gražiau.

Nauda sveikatai

Taisyklinga laikysena naudinga ir Jūsų sveikatai. Jei Jūs dažniausiai būnate susikūprinusi, yra didelė tikimybė, kad laikui bėgant neišvengsite nugaros skausmų. Moterys, kurios visuomet stengiasi palaikyti taisyklingą laikyseną, nugaros skausmas skundžiasi kur kas rečiau. Svarbu paminėti ir tai, kad taisyklinga, tiesi laikysena yra reikalinga ir geram kvėpavimui. Netaisyklinga laikysena Jūsų kvėpavimą ir tokiu atveju organizmas ne visuomet gali gauti pakankamai deguonies, nes kai nestovite ar nesėdite tiesiai, negalite tinkamai įkvėpti oro į plaučius.

Praktika

Ir jei jau taip atsitiko, kad dažniausiai buvote susikūprinusi, tačiau dabar norite savo laikyseną tobulinti, tuomet yra šis tas, kas gali Jums padėti mokytis, kaip reikėtų visuomet džiaugtis taisyklinga laikysena ir vaikščioti iškelta galva. Žinoma, prieš veidrodį laikinai ištiesti nugarą ir iškelti galvą yra tikrai nesudėtinga, tačiau vos tik išsiruošite į ilgesnę distanciją iš namų ir vėl greitai pastebėsite, kad nugara linksta į priekį. Kad taip nenutiktų, galite kiekvieną dieną skirti kelias minutes praktikai. Paimkite knygą, galite ir nevieną, užsidėkite ją arba jas ant galvos ir vaikščiokite taip, kad pavyktų nenumesti knygų nuo galvos. Sunkesnės knygos užteks ir vienos, taip tvirčiau jausite, kad ant galvos kažkas yra, o jei neturite tokios, tuomet užsidėkite bent dvi lengvesnes. Nepamirškite įtraukti pilvo. Taip pat ir pečius stenkitės išlaikyti tiesius. Pamatysite, po intensyvios tokios praktikos, bus kur kas lengviau palaikyti taisyklingą laikyseną.

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.