Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Patarimai gražiai laikysenai

2011-03-26

Ir vėl sėdite palinkusi. Tuoj pat atsisėskite tiesiau ir ištieskite kaklą! Gana sėdėti ir eiti kaip žemę pardavus. Norint išlaikyti gražią laikyseną, reikia žinoti, kaip tai padaryti. Taigi, keli patarimai Jums:

Patarimai gražiai laikysenai

1. Visuomet, kai einate ar sėdite, stenkitės kuo tvirčiau pėdomis remtis į grindinį, taip susidaro puiki atrama stuburo sričiai, kuri kontroliuoja Jūsų laikyseną. 

2. Kėdės atlošas yra labai svarbi detalė. Visuomet jį tinkamai susireguliuokite, kad jaustumėte tvirtą atramą nugaroje, taip sėdėdama nesikūprinsite. Jeigu atlošas nesireguliuoja ar tiesiog yra sumontuotas taip, jog negalite atsirėmusi išlaikyti tiesios pozicijos, tuomet pasidėkite už nugaros pagalvę, kuri remtųsi Jums į nugarą – tai padės sėdėti tiesiai.

3. Kas valandą pasidarykite kelių minučių pertrauką. Atsistokite ir pamankštinkite pečius, kilstelėdama juos aukštyn ir palaikydama kelias sekundes tokioje būsenoje, po to nuleiskite žemyn. Šį judesį galite kartoti kelis kartus. Nepamirškite pamankštinti ir kaklo. Pasukiokite jį pagal ir prieš laikrodžio rodyklę. Taip išvengsite visiško sustabarėjimo per ilgas darbo valandas su kompiuteriu.

Svarbu ir tai, kad kaklą visuomet stengtumėtės laikyti tiesiai, o kompiuterio monitorius visuomet būtų Jūsų akių lygyje.

4. Kai lenkiatės kažką paimti, stenkitės kelius kuo labiau sulenktiir norimą objektą kelkite abiem rankom. Taip pat, kai kažką nešate, laikykite prie savęs - taip visuomet išlaikysite lygsvarą.  

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Raimonda  2011-03-26
Per paskaitą po valandos atsistosim lyg niekur nieko, pradėsim kiloti pečius, lankstyti galvą..jei ką, pasakysim, kad atėjo mankštos laikas gražiai laikysenai ir tiesiam stuburui :)) (juokauju!)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.