Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

O2 PILATES STUDIO

2011-01-29

Mūsų studija dirba pagal STOTT PILATES mokyklą, kuri įkurta daugiau nei prieš 20 metų. Jos pradininkė ir vadovė Moira Merrithew, buvusi baleto šokėja, kuri pilates metodo mokėsi New Yorke esančioje originalioje J.P. studijoje, pas Romana Kryzanovska, kuri tapo J.P. studijos direktorė pagrindinė pasekėja po J.P žmonos Klaros mirties. Moiros įkurta Stott Pilates mokykla pasitelkdama fizioterapeutus, sporto medicinos specialistus modernizavo klasikinį pilates metodą į naują koncepciją su šiuolaikiniais principais ir kitokiu moksliniu požiūriu į kūno kultūrą, stuburo reabilitaciją, pavertė šį metodą vienu saugiausių ir efektyviausių sveikatinimosi būdų. Stott Pilates mokykla yra užsitarnavusi puikią reputaciją pasaulinėje pilates rinkoje, kaip įstaiga rengianti aukščiausios kvalifikacijos pilates specialistus ir žengianti koja kojon su sporto medicinos mokslų.

O2 PILATES STUDIO

Mūsų O2 pilates studijos treneriai-instruktoriai ypatingai-paprasti:) žmonės. Tai žmonės norintys duoti. Žmonės galintys duoti žinias sukauptas gyvenant ir dirbant sporto pasaulyje, sveikatos pasaulyje. Visi jie yra pasiekę savo aktyviame asmeniniame gyvenime tiek, kada suprato, jog turi daug patirties, kurią gali perduoti, dalintis, padėti siekti rezultatų klientams. Svarbiausia mes dirbame su meile! Suprasdami, kad šiandien sunku kuom nors nustebinti, nors tuo pačiu norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų studija išties labai turtinga inventoriumi..., turime ir reformerių klasę! Bet manome, kad svarbiausia yra klientas, kuris atėjo pas mus ir stengiamės, kad jis gautų viską - sveikatą, dėmesį, fizinį rezultatą ir svarbiausia gerą nuotaiką! Visi mes stengiamės vienas kitą papildyti tiek, kad klientas gautų geriausius rezultatus!

Beje J.P. labai daug dirbo su šokėjais. Mes taip pat labai džiaugiamės turėdami pilates mokytoją iš šokių pasaulio: Laurynas puikus pilateso mokytojas-jaučiantis kūną, jaučiantis žmones, padedantis klientams pažvelgti į save su meile, gyventi sveikai - sveiku kunu, siela ir dvasia, bei peržengti visas savo galimybių ribas...

Mūsų klientai yra - sportininkai, verslo žmonės, tiesiog geros nuotaikos - sportuojantys žmonės. Žmonės, kurie ateina gerinti savo sveikatą ir tie, kuriems skauda... Taip pat labai džiaugiamės, kad mums dažnai padeda Lietuvos Olimpinės rinktinės vyr. gyd. D. Barkauskas. Sėkmės visiems ir sveikatos!

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Jūratė  2011-02-24
Atleiskit už atvirumą, bet straipsnio stilistika (o kai kur ir gramatika) tiesiog erzinanti ir badanti akis.
Informacija tampa nepastebima tarp kalbos ir stiliaus šiukšlių...
Liūdna... ;/

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.