Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Norite turėti gražias kojas?

2011-06-11

Vasarai atėjus, dailiosios lyties atstovių sijonai gerokai patrumpėjo. Tačiau, kaip žinia, būtų gi tikrai gera, smagu turėti ir rodyti gražias kojas, todėl pasistengti verta. Dalinamės su Jumis keliais paprasčiausiais patarimais, kurie padės išsaugoti gražiai atrodančias kojas.

Norite turėti gražias kojas?

Gražus atspalvis ir stangrios kojos

Turbūt neprieštarausite, kad gražus įdegis kojas puošia, todėl kojos turėtų būti gražiai įdegusios bei stangrios. Jums visai nebūti keliauti į sporto klubą ir ten praleisti ištisas valandas. Kojoms padės sutvirtėti dažnas vaikščiojimas, važiavimas dviračiu ir pan. Todėl pasistenkite neužsisėdėti pernelyg ilgai – pajudėkite.

Įdegis

Suteikti kojoms gražų atspalvį galite ne tik mėgaudamosis saulės spinduliais, tačiau ir kartais apsilankydamos soliariume arba pasitepusios specialiomis įdegio priemonėmis. Be to, gražus įdegis padeda paslėpti celiulitą ir išryškinti kojų raumenis.

Drėkinimas

Svarbu kojoms neleisti išsausėti, todėl naudokite kūno pienelį ar aliejuką. Šis pamaitins Jūsų kojų odą bei ją sušvelnins. Ir, žinoma, tik nepamirškite pašalinti visus plaukelius nuo kojų, taip jos atrodys kur kas estetiškiau. 

Visais šiais patarimais pasinaudoti yra gana paprasta, todėl nepamirškite šiek tiek laiko skirti ir savo kojoms, tuomet su bet kokiu sijonėliu ar suknele atrodysite nepakartojamai!

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* norinti kad butu grazios kojos  2012-04-13
Aciu labai uz patarima ir stengsiuosi laikytis situ patarimu o cia kartu ir slaunys suliekneja kai vazineji su dviraciais ar vaikscioti , vazineti su rieduciais prasau atsakyti :D

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.