Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Norite sulieknėti? Valgykite mėsą!

2011-11-21

Tos, kurios atsisako mėsos, svarbaus baltymų šaltinio, dažnai kenčia nuo persivalgymo ir padidėjusio apetito. Mokslininkai iš Kembridžo universiteto tvirtina, jog baltymų trūkumas mitybos racione smarkiai padidina alkio jausmą, priešingai, nei tokia mityba, kuri skatina mėsos, žuvies, kiaušinių ir riešutų vartojimą. Pastaroji geriausiai tinka toms moterims, kurios nėra patenkintos savo svoriu.

Mokslininkai padarė įdomias išvadas: iki 70 proc. kalorijų dažniausiai yra suvartojama ne per pusryčius, pietus ar vakarienę, o per įvairiausius užkandžius, kurie yra suvalgomi tarp pagrindinių patiekalų. Jei užkandžius sudaro bent 10 proc. baltymų, tuomet yra tikrai didelė tikimybė išsaugoti gražias kūno formas, kurių taip visos nori.

Reikia pridurti, kad vien tiek mėsos vartojimas nepadės atrodyti nepakartojamai. Iš baltymų nebus jokios naudos, jeigu jie bus vartojami kartu su termiškai apdorotais produktais, taip pat su tokiu maistu, kuris turi didelį kiekį angliavandenių.

Mokslininkų įsitikinimu, idealų dienos maisto racioną turi sudaryti maždaug viena ketvirtoji baltymų, taip pat viena ketvirtoji angliavandenių ir viena antroji privalo priklausyti daržovėms.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.