Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Norite figūros kaip Penelope Cruz?

2011-06-12

37–erių metų Holivudo aktorė Penelope Cruz žino, kaip reikia puoselėti grožį bei išlikti lieknai. Šia paslaptimi ji nori pasidalinti su visomis moterimis.

Norite figūros kaip Penelope Cruz?

Turbūt visoms įdomu, kaip ši nuostabi aktorė sugeba išlaikyti tokias nepakartojamas kūno formas. Pasirodo, tai tikrai nėra ilgų valandų, praleistų sporto klube, dėka. Ši Holivudo gražuolė tiesiog šoka! Būtent šokių judesiai padeda palaikyti puikias linijas.

Aktorei patinka baletas. Jos teigimu: „Baletas padeda moteriai išlikti grakščiai, dailiai, tačiau tai nereiškia, jog visos dabar turėtų tapti balerinomis, tikrai ne. Apskritai bet kurio šokio judesys priverčia dirbti kiekvieną kūno dalį. Mano manymu, tai yra daug smagiau, nei ištisas valandas prakaituoti sporto salėje.“

Taip pat ne paslaptis, kad Penelope Cruz stengiasi kontroliuoti ir savo mitybą. Jai patinka Viduržemio jūros regiono virtuvė. Tačiau žavioji moteris teigia, kad esant norui visada save palepina skanėstais. Ir dar priduria, kad mėsainiai jai kartais būna puikus greitas užkandis.

Buvo ir taip, kad suvalgiau mėsainį ir po to ėjau raudonuoju kilimu. O kodėl ne? Kas čia tokio? Tuo vadinamuoju “nesveiku maistu” užkandžiauju bent kartą per savaitę. Renkuosi visuomet dvigubą sumuštinį ir bulvytes fri. Skanu“.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.