Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Nauja konsultantė - harmoningo gyvenimo mokytoja

2011-01-09

Visa, kas yra - tai mūsų mintys, jausmai, poelgiai, tarpusavio santykiai,veikla ir veiklos rezultatai. Ir viskas paklūsta dvasiniams dėsniams. Koks skirtumas tarp žmonių, kuriems sekasi ir kuriems nelabai? Pirmieji drąsūs, o antrieji bijo.

Nauja konsultantė - harmoningo gyvenimo mokytoja

Išmokime vertinti: meilę, teisybę, gerumą, draugiškumą, pagalbą, atlaidumą, savigarbą, labdarą ir ištikimybę, ir pamatysime, kad gyvename geriau, kiek daug stebuklų aplink vykti pradės ir nesustos...:) rezultatai pranoks jūsų lūkesčius. Švytėkite Jūs, ir švytės Jūsų artimieji ir visi esantys aplinkui. Savo gyvenimo keliu eidama radau pilnatvę, todėl galiu ir Jums padėti iškylančiuose klausimuose.

Dideliam džiaugsmui mano gyvenimo kelias sporte yra nuo 4-verių metų. Kad būtumėm gražūs, pirmiausia turime džiaugtis. Džiaugsmas yra svarbiausia! Žmogaus vidus atsispindi išorėje! Kad butume gražūs, turime būti sveiki! Sveiki dvasia ir kūnu.

Kūno grožio profesinė patirtis - 16 m. Per tą laiką paruošusi Fitness pasaulio čempionę, iškovojusi Europos, Pasaulio Grand Prix ir 7 kart Lietuvos aukščiausius apdovanojimus, kurį laiką buvusi tarptautinės klasės teisėja - tai labai sunku! Ypatingai atsakinga - kai esi daug metų sportininkas, supranti atsakomybės dydi teisėjaujant! Įvairių tarptautinių ir respublikinių seminarų ir konvencijų dalyvė. Sertifikuota pilates, fitness, aerobikos (ir aerobikos jėgos treniruočių) įvairių asociacijų sertifikatais. Pirmo laipsnio apdovanojimas "už aukštus sporto pasiekimus" Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. 12 m vadovavau moterų sporto klubui "Geležinė Ledi".

Mano darbo ir gyvenimo credo - veikti su meile, tai reiškia dirbti taip, kad klientas gautų tai, ko jis pas tave ateina ir dar daugiau, ir būtų džiaugsmingas. Ačiū Jums Brangieji! Ačiū, kad mes Jums reikalingi!

Su pagarba ir meile, Simona Misevičienė
Harmoningo gyvenimo mokytoja ir pilateso trenerė

 

Konsultuotis >>>

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.