Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Natūralios priemonės celiulitui naikinti (II)

2011-03-12

Dar 5 priemonės, kurios padės atsikratyti celiulito.

Natūralios priemonės celiulitui naikinti (II)

1. Cukrinis greipfrutasPerpjaukite greipfrutą pusiau, gausiai apiberkite cukrumi. Įtrinkite problemines zonas. Jei reikia, panaudokite ir kitą greipfruto pusę.

2. Kakavos ir medaus kaukė: 1/4 stilinės medaus sumaišykite su 3/4 stiklinės kakavos miltelių. Mišinį pašyldikit, tik neperkaitinkite, kad nebūtų karštas. Šį mišinį įtrinkite į problemines kūno vietas, palaikykite 20 minučių, tuomet nuplaukite.

3. Druska: Išmaišykite vonioje 350g natūralios jūros druskos. Maudykitės 15-20 minučių. Oda taps stangresnė, lygesnė, elastingesnė.

Rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas dvi dienas 10-12 kartų.

4. Kontrastinis dušas: problemines kūno vietas masažuokite stipria dušo srove vis keisdamos iš karšto vandens į šaltą ir atvirkščiai. Taip pagreitins kraujo apytaką, sustangrins ir išlygins odą.

5. Jūros dumbliai: Reikės: 2 šaukštų jūros dumblių (jų galima įsigyti vaistinėje), 1 kiaušinio trynio, eterinio citrusinių vaisių (greipfrutų, citrinų, apelsinų arba mandarinų) aliejaus, kamparo aliejaus. Užpilkite dumblius šiltu vandeniu ir palaikykite 15 minučių, kad jie išbrinktų. Įmaišykite kiaušinio trynį, 10 lašelių citrusinių vaisių aliejaus ir 20 lašelių kamparo aliejaus. Viską gerai išmaišykite ir storu sluoksniu ištepkite problemines zonas. Uždenkite maistine plėvele ir, apsivyniojusios šiltai, pagulėkite 20 minučių.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.