Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Mitai apie celiulitą

2013-08-27

Celiulitu skundžiasi dažna moteris. Tiesą sakant, skaičius tikrai yra milžiniškas – celiuitą turi net 90% visi pasaulio moterų (vyresnių nei 30 metų). Yra daugybė būdų, kaip galima išnaikinti celiulitą, bet ar visi jie tokie veiksmingi, kaip esame pratusios tikėti? Pateiksime 4 būdus, kurie tikrai nėra veiksmingi, norint atsikratyti celiulito – jūs tikrai vertos žinoti tiesą!

Mitai apie celiulitą

1. Celiulito išvengsite, jei gersite pakankamai vandens

Deja, tai nėra tiesa. Jei išgertumėte pakankamą kiekį vandens kasdien, tai dar nereiškia, kad celiulitas išnyks. Nos vanduo gerina bendrą sveikatą, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, celiulito jis nenaikina.

2. Numetus svorio, celiulitas išnyks

Deja, celiulitu skundžiasi ir labai lieknos moterys. Jei turite antsvorio, nesitikėkite, kad numetus kelis kilogramus, celiulitas išnyks. Taip tikrai nebus. Net ir labai alinančios treniruotės nepadės atsikratyti celiulito.

3. Atsikratyti celiulito padės sveika mityba

Subalansuota mityba ir fizinis aktyvumas gali padėti sumažinti celiulitą, tačiau jo nepanaikins.

4. Padės kremas nuo celiulito

Jau kurį laiką bandote „magiškus“ kremus nuo celiulito? Turbūt pastebėjote, kad jų poveikis gana menkas arba jo visai nėra? Taupykite pinigus ir nepirkite brangių kremų nuo celiulito – tai tikrai nėra pats geriausias „investavimo“ būdas...

Atsikratyti celiulitu nėra taip paprasta, tačiau, jei šios išvardytos priemonės nepadeda, ko derėtų imtis? Kiekvienai padeda skirtingos priemonės: vienoms masažai, kitoms – subalansuota dieta ir mankšta, tačiau reikėtų žinoti, kad visos šios išvardytos priemonės stebuklų nepadarys, todėl derėtų apsišarvuoti kantrybe.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (4)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Snaigė  2017-04-18
Gal galite rašyti be klaidų
* ass  2014-01-25
visu pirma ar matet zmogu su raumeningom kojom turinti celiulita, jei matet atsiimu zodzius. vis del to sportas padeda! o mityba taip at, juk kuo susirgai tuo ir gydykis. BET SVARBIAUSIAS DALYKAS DEL KO RASAU: jei perskaitytumet paskutine pastraipa ir "mita" apie sveika mityba, tai. PASTEBETUMET KAD VIENUR PARASYTA "SUBALANSUOTA MITYBA IR FIZINIS AKTYVUMAS PADES PAMAZINT CELIULITA, BET JO NESUNAIKINS, O TOLIAU RASOMA, KAD VIENOMS SUBALANSUOTA DIETA IR MANKSTA PADEDA ATSIKRATYT CELIULITO. Tad mielos autores gal laikas ir jum paciom perskaityt ka rasot + kur jus tokia statistika girdejot (del idomumo)
* jus  2013-10-20
Pesimistiškai nuteikiantis straipsnis :D
* inga  2013-08-27
iš straipsnio susidaro vaizdas kad visiškai niekas nepadeda, lol :D

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.