Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Maksimizuok krūtis

2011-02-26

Kol moterys, turinčios pernelyg dideles krūtis, įvairiausiais būdais stengiasi sumažinti savo apvalumus, mažesnių krūtų savininkės mąsto ir bando, kaip būtų galima bent jau optiškai krūtis padidinti.

Maksimizuok krūtis

Turime gerą žinią visoms, kurioms ši problemėlė yra aktuali. Jums visai nereikia darytis jokių operacijų ir kovoti su pačia savimi. Štai keli praktiški būdai, kurie padės Jums maksimizuoti savo krūtis.

Investuokite į gerą, didinančią, pakeliančią  liemenėlę: jokios čia gėdos nėra ir būti negali!

Apsižvalgykite po apatinio trikotažo parduotuves, kiek ten yra grožio ir gėrio bet kurio dydžio krūtų savininkėms. Net teko pastebėti, kad visgi mažesnių krūtų savininkės, tokiose parduotuvėse turi didesnę pasirinkimo galimybę. Labai jau didelės liemenėlės neatrodo  ganėtinai patrauklios, o štai mažesnės – kur kas mielesnės. Puikus asortimentas didinančių, pakeliančių liemenėlių. Tokias liemenėles stenkitės rinktis, remdamosis protingumo principu ir atsižvelgdamos į savo figūrą. Su pernelyg didinančia liemenėle, jei esate ypač smulkaus sudėjimo, atrodysite tikrai ne kaip, todėl nepersistenkite!

Parinkta tinkama aprangos viršutinė dalis gali prisidėti prie Jūsų krūtų didinimo

Pirkdamos palaidines ar marškinius atkreipkite dėmesį į drabužio dalį krūtų srityje. Žinokite, kad palaidinės, marškiniai ar suknelės, kurios turis įsiuvimus ties krūtine, didina Jūsų apvalumus. Taip pat tai padeda padaryti ir įvairiausi kamšalai ar storesnis medžiagos sluoksnis krūtų srityje. Palaidinė aptempta ties pilvu ir platėjanti ties krūtimis taip pat sudarys didesnių krūtų vaizdą.

Pabrėžkite savo kūno linijas

Turbūt daug esate girdėjusi apie bitutės liemenį. Tokį gali lengvai turėti dauguma. Jums tiesiog prireiks plataus diržo, kurį susisekite ties pilvu po krūtine. Jį galite segtis ant marškinių, palaidinių, suknelių. Šis puikiai išryškins Jūsų liemens dailumą, optiškai padidindamas krūties sritį.

Marškinėliai su kišenėle

Dar vienas puikus triukas, kuris optiškai padidins Jūsų krūtinę. Maža kišenėlė sukuria didesnių krūtų iliuziją. Visai nesvarbu, kur bus toji kišenėlė – apačioje, žemiau krūtų, ar šiek tiek aukščiau, vis tiek atrodysite turinčios didesnes krūtis.

Nerti, raštuoti marškinėliai

Šie taip pat vizualiai didina krūtis. Todėl ypač gerai, jei nėriniai ar raštai būtų ties krūtinės sritimi. Su tokiais marškinėliais visuomet atrodysite puikiai ir, svarbiausia, galėsite džiaugtis bent šiek tiek didesnėmis krūtimis.

Kitą kartą eidamos apsipirkti ir atsinaujinti, nepamirškite šių, aukščiau išvardintų dalykėlių, ir džiaukitės didesnėmis krūtimis be jokių sudėtingų operacijų. Džiaukitės tuo, ką davė pati gamta!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.