Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kokius pusryčius renkasi prancūzės?

2011-09-29

Turbūt nei viena neprieštaraus, kad prancūzės yra vienos iš labiausiai prisižiūrėjusių pasaulio moterų. Jos žino ne tik, kaip gražiai apsirengti, susišukuoti plaukus ir pasidažyti, tačiau puikiai išmano ir apie tai, ko reikia, kad kūno linijos būtų dailesnės.

Kokius pusryčius renkasi prancūzės?
photl.com nuotr.

Valgyti pusryčius reikėtų kiekvienam. Kaip žinia, pusryčiai turėtų sudaryti apie 25 proc. visos dienos kalorijų normos. Prancūzų dietologai pabrėžia, jog pusryčiams valgomas maistas privalo būti tinkamai subalansuotas. Paryžiuje moterys dažniausiai dieną pradeda nuo stiklinės sulčių arba mineralinio vandens. Būtent šiais gėrimais „paspaudžiamas“ virškinimo sistemos mygtukas. Ir štai, kai jau virškinimo sistema pradinėje darbavimosi stadijoje, tada moterys iš Prancūzijos išgeria puodelį arbatos arba kavos be cukraus. Taip gaunama šiek tiek energijos ir paspartinama virškinimo veikla.

Prancūzės savo rytą pradeda nuo sūrio. Jo moterys suvalgo net kelis gabalėlius, nes sūris yra pagrindinis baltymų, kalcio, vitaminų A ir B šaltinis. Prancūzijoje neįsivaizduojami pusryčiai ir be šviežios duonos. Ypač naudinga ir nekenkianti kūno formoms yra duona iš rugių sėlenų. Todėl Prancūzijos moterys jos pusryčiams suvalgo net porą riekių. Be to, ši duona taip pat yra puikus energijos šaltinis. Kad būtų skaniau, ant duonos galima užsitepti skanios uogienės.

Per pusryčius prancūzės nevengia ir skanių citrusinių vaisių, obuolių bei uogų. Juose yra pakankamai daug naudingų mineralų bei vitaminų. Beje, tos, kurios itin rūpinasi savo kūno linijomis, nevalgo bananų, nes jie turi pakankamai ne mažai kalorijų.

Labai svarbu yra ir tai, kaip Jūs valgote. Valgio metu reikia nežiūrėti televizoriaus, neskaityti. Laikas maistui turi būti skirtas tik maistui, be jokios kitos pašalinės veiklos. Geriausia pusryčiauti ramiai, vienai ar su visa šeima mėgaujantis maistu ir bendravimu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.