Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kokie maisto produktai didina apetitą?

2011-11-07

Geras apetitas dažnai pakiša koją svorio metimui ir jo atsikratyti tampa itin sunku. Juk visoms yra žinoma, kad suvalgytas maisto kiekis yra labai svarbu, kai kalba eina apie papildomus kilogramus, kurių norima atsikratyti. Iš tikrųjų apetitą kelią kai kurie maisto produktai.

Žinoma, apetitas gali padidėti ir dėl įvairiausių organizmo problemų, bet visgi didžiausia įtaką apetitui daro maisto produktai. Taigi, jeigu ketinate atsikratyti bent keliais kilogramais, tuomet turite būtinai žinoti, kokie gi tie maisto produktai prisideda prie to, jog norisi suvalgyti kur kas daugiau.

Gėrimai

Tikriausiai esate pastebėjusi, kad po kai kurių gėrimų ilgainiui atsiranda noras kažką užkąsti. Kava su grietinėle ir cukrumi, saldi juodoji arbata, sultys, alkoholiniai gėrimai – jie visi didina apetitą. Patariama šiuos gėrimus iškeisti į žaliąją arbatą, mineralinį ar paprastą vandenį, juodą kavą be cukraus arba į šviežiai spaustas greipfrutų sultis.

Sriubos

Sriubos taip pat prisideda prie apetito didinimo, kadangi jos padeda paruošti skrandį gauti daugiau maisto. Dėl šios priežasties sriubos yra patiekiamos per pietus, kadangi šiuo metu yra stengiamasi pavalgyti daugiausia. Tačiau sriubos yra tiesiog reikalingos organizmui ir jų atsisakyti tikrai nepatariama. Tiesiog dažniau rinkitės daržovių sriubas.

Prieskoniai

Prieskoniai didina apetitą. Galite įsitikinti tuo pati ir atlikti vieną nedidelį eksperimentą. Jums tiesiog reikės išsivirti kelias bulves be nieko ir jas valgyti. Jau po pirmų kelių kąsnių pajusite sotumo jausmą. Na, o vėliau pabandykite į tas pačias bulves įberti šiek tiek prieskonių ir iš karto pamatysite, kad bulvių galite suvalgyti žymiai daugiau. Taigi, patariama pagrindinio patiekalo labai neskaninti įvairiausiais prieskoniais. Jei tik įmanoma, apskritai atsisakykite prieskonių ir juos naudokite tik daržovių salotoms ir pan.

Rūgštūs produktai

Daugelis moterų gali klysti manydamos, kad rūgštus maistas padeda mažinti apetitą. Šie maisto produktai padidina skrandžio sulčių išsiskyrimą, kurios pradeda ilgainiui dirginti skrandžio sieneles ir taip yra pažadinamas apetitas. Prie tokių maisto produktų yra priskiriami: rauginti agurkai, žali obuoliai, citrinos ir t.t.

Konservantai

Prie konservantų yra priskiriamas natrio glutamatas. Reikėtų visai atsisakyti ir sultinio kubelių. Jeigu patiekalas yra paskanintas šiais priedais, tada Jūs tiesiog negalite kontroliuoti savo apetito ir suvalgote kur kas daugiau. Žinoma, išeitis visuomet yra – Jums tiesiog reikėtų patiekalus pagardinti paprasta arba jūros druska.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.