Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kodėl yra valgoma per daug?

2012-01-16

Ir kuo gi tik nekaltina apkūnių žmonių. Dažnai tenka išgirsti apie viršsvorį turinčius žmonės kalbant, kad jie yra tingūs, neturintys valios ir taip neva maistu bando kompensuoti savo silpnąsias puses. Taigi, dažniausiai putlesnių formų žmonės būna kaltinami aplaidumu bei tiesiog nenorėjimu susigriebti ir pradėti save prižiūrėti. Tačiau, kokia visgi yra tikroji persivalgymo priežastis?

Štai Rob Knight, kuris yra Kolorado universiteto mokslininkas, išsiaiškino, kad ne aplaidumas ir silpnavališkumas lemia pernelyg didelį suvartoto maisto kiekį, o bakterijos, esančios žarnyne. Šios bakterijos yra tik pas viršsvorį turinčius žmones. Pas žmones su normaliu kūno svoriu tokių bakterijų žarnyne nėra.

Buvo atliktas specialus eksperimentas, kurio metu normalaus svorio pelei buvo įdėtos šios bakterijos, vėliau pastebėta, kad pelė ėmė kur kas daugiau valgyti bei priaugo papildomo svorio. Taip pat, reikia pridurti, kad kol kas mokslininkai dar tiksliai nežino, kokiu būdu bakterijos daro poveikį smegenims, kuris ir lemia norą valgyti daugiau. Kita vertu, jeigu viskas būtų taip paprasta, tuomet su nutukimu būtų galima kovoti tiesiog antibiotikų pagalba.

Na, kadangi tikrai veiksmingos tabletės, kurios galėtų padėti įveikti viršsvorį, dar neišrastos, tuomet visgi teks kurį laiką stengtis maitintis subalansuotai bei kartais nevengti ir pasimankštinti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.