Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kodėl europietės labiau nei azijietes linkusios į viršsvorį?

2011-09-15

Amerikiečių mokslininkai iš Niujorko universiteto išsiaiškino, jog moterys iš Europos net 97 proc. daugiau turi viršsvorio, negu moterys gyvenančios Azijoje. Mokslinio tyrimo vadovas Mark Morrison teigia, kad europietėms reikia kur kas daugiau kaloringo maisto ir alkoholio. Tokios išvados padarytos, remiantis jų genetika.

Per eksperimentą buvo paprašyta dalyvių sudaryti specialų maisto sąrašą, kurio joms prireiks maitinantis visą savaitę. Sąrašas negalėjo būti keičiamas per artimiausius du mėnesius.

Atlikusios šią užduotį, moterys iš Europos, į savo vartojamų maisto produktų sąrašą įtraukė daug riebaus maisto bei alkoholį. Mokslinio tyrimo autoriai nusprendė, kad didžiausią įtaką maisto pasirinkimui taip pat daro ir klimatas, kuris veikia organizmą. Faktas yra tas, kad europietės gyvena atšiauresnėmis klimato sąlygomis, todėl dažniau norisi riebesnio maisto ir alkoholio. Visa tai lemia tam tikri genai, kurie būdingi apskritai tik europiečiams. Šios, tam tikros grupės genų, žmonės iš Azijos neturi. Būtent šie genai lemia tam tikro maisto pasirinkimą, specialų skonį.

Europiečių virtuvėje figūruoja pakankamai daug maisto produktų, kurie yra itin kaloringi. Azijos virtuvės patiekalai turi žymiai mažiau kalorijų. Be to, reikia paminėti, jog jaunesnės europietės rinkosi taip pat ir mažai kalorijų turinčius produktus: žuvį, vaisius, daržoves. O štai vyresnioji europiečių karta į savo maisto raciono sąrašą įtraukė kur kas daugiau riebesnių produktų.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.